alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Girls · Shoes · 5-8 Years

 
[220]
1 / 5
Pageof 5

DETSKÉ TOPÁNKY REEBOK DIEVČATÁ 5 AŽ 8 ROKOV

Pre deti je šport možnosťou rozvoja ich psychického, fyzického i sociálneho potenciálu – nič pre nich nie je prirodzenejšie než pohyb. Detské topánky Reebok Kids Girls Shoes, určené pre dievčatá vo veku 5 až 8 rokov, zahŕňajú dva základné rady. Rad Classics pripomína míľniky športovej histórie a prináša ikonické tvary tých najlepších modelov Reebok. Rad Šport zahŕňa moderné športové i vychádzkové topánky pre túto vekovú kategóriu.

Ako vybrať správne topánky

Požiadavky na detskú obuv sú omnoho vyššie než požiadavky na obuv pre dospelých. Predovšetkým kvôli tomu, že detská noha sa vyvíja a je citlivejšia voči zraneniam i deformáciám. 99 percent detí sa síce narodí so zdravými nohami, ale počas ich rastu a so zvyšujúcim sa vekom sa zvyšuje i počet vád nôh. Obuv musí presne vyhovovať veľkosti chodidla, jeho šírke, ale tiež jeho tvaru a tvaru päty a výške klenby a nártu.

Kolekcie detských športových topánok Reebok

Sortiment detskej športovej obuvi v zásade kopíruje sortiment pre dospelých, avšak prispôsobený potrebám detskej obuvi. V klasickom rade sú to predovšetkým legendárne Club C, Royal Series, Court, Classic Leather a Classic Nylon. V športovom rade kolekcie Almotio a Flex Series. Materiály zvrškov zahŕňajú obľúbenú a tradičnú kožu, alebo ľahkú priedušnú syntetiku a textílie.

Farby a personalizácia

Dostupná farebná škála v sortimente topánok pre vekovú kategóriu päť až osem rokov je skutočne široká –pestré a veselé farby k deťom predsa patria. A ponúkame aj možnosť personalizácie niektorých modelov topánok. Po výbere modelu a jeho veľkosti, poprípade farby, zvoľte písmená a číslice, ktoré z topánok urobia jedinečný pár. Môže to byť meno – vášho dieťaťa, alebo jeho obľúbeného športového vzoru, iniciály, súťažné číslo alebo meno športového klubu.