alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Kids · 0-4 Years

 
[108]
1 / 3
Pageof 3

KOLEKCIA REEBOK DETI 0 až 4 ROKY

Pre deti je šport možnosťou rozvoja ich psychického, fyzického i sociálneho potenciálu – nič pre nich nie je prirodzenejšie než pohyb. Myslíme samozrejme i na tých úplne najmenších. Detská kolekcia Reebok Kids obsahuje cool kúsky, v ktorých sa vaše zlatíčka budú cítiť pohodlne a príjemne pri športe, počas hry, v materskej škôlke i na ihrisku alebo v hracom centre či herni.

A čo všetko nájdete v sortimente Reebok Kids?

Pre malých športovcov a športovkyne, neposedníkov, nezbedníkov, huncútov a živé striebra máme v našej detskej kolekcii:

 • tenisky
 • tričká a topy
 • športové topánky
 • teplákové bundy a mikiny s kapucňou
 • batohy a ruksaky
 • nohavice
 • gamaše a pančuchy
 • teplákové súpravy
 • krátke nohavice
 • ponožky
 • plavky
 • a súpravy do telocvične.

Ďalšie vyhľadávanie je možné podľa farieb – dostupná farebná škála je skutočne široká, ostatne, pestré a veselé farby k deťom patria, veľkostí, druhu športu, podľa typu kolekcie – športovej alebo klasickej, inšpirovanej legendárnymi dizajnovými vzormi z osemdesiatych a deväťdesiatych rokov – a podľa ceny.

Ako mamička a otecko

Pretože naša kolekcia pre najmenšie deti kopíruje vzory pre dospelých, či už v rade Classics, inšpirovanom legendárnymi modelmi z 80. a 90. rokov, alebo v rade Šport, môžete športové oblečenie svojich najmenších zladiť so svojim vlastným outfitom a vytvoriť tak skutočný rodinný tím. A vaše deti budú mať pocit, že už sú veľké.

Personalizácia

I v detskej kolekcii ponúkame možnosť personalizácie niektorých modelov topánok. Po výbere príslušného modelu a jeho veľkosti, poprípade farby, zvoľte písmená a číslice, ktoré z topánok urobia jedinečný pár. Získate tak úžasný darček pre dcéru alebo syna, pre krstniatko alebo vnúča. A slečna alebo mladý pán si už nikdy nespletú topánky v šatni škôlky, detského klubu alebo herne.