alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Kids · 5-8 Years

 
[244]
1 / 6
Pageof 6

DETSKÁ KOLEKCIA REEBOK PRE 5 AŽ 8 ROKOV

Pre deti je šport možnosťou rozvoja ich psychického, fyzického i sociálneho potenciálu – nič pre nich nie je prirodzenejšie než pohyb. Šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu ich života, pomáha ich rozvíjať svoju osobnosť, vôľu i odolnosť, zvyšuje ich sociálne kompetencie, schopnosť fungovanie v tíme, ich súťaživosť i výdrž. Kolekcia Reebok Kids určená pre deti vo veku 5 až 8 rokov obsahuje cool kúsky, ktoré z časti kopírujú svojim dizajnom športovú módu pre dospelých, ale zároveň vytvárajú svojou farebnou i tvarovou koncepciou modely presne pre tento vek, ktoré vašim najdrahším zaistia pocit pohodlia a fyziologický komfort pri športe, počas hry, v škole i na ihrisku.

A čo všetko nájdete v sortimente Reebok Kids pre decká vo veku 5 až 8 rokov?

Naša kolekcia obsahuje:
 • tenisky
 • športové topánky
 • tričká a topy
 • teplákové bundy a mikiny s kapucňou
 • batohy a ruksaky
 • nohavice
 • teplákové súpravy
 • gamaše a pančuchy
 • krátke nohavice
 • plavky
 • a čapice a čelenky.

Ďalšie vyhľadávanie je možné podľa farieb – dostupná farebná škála je skutočne široká, ostatne, pestré a veselé farby k deťom patria, veľkostí, druhu športu, podľa typu kolekcie – športovej alebo klasickej, inšpirovanej legendárnymi dizajnovými vzormi z osemdesiatych a deväťdesiatych rokov – a podľa ceny.

A najzaujímavejšie kúsky?

Topánky Workout Plus TAO alebo Freestyle HI TAO. Klasická mikina s kapucňou Classic Hoodie s výraznou hviezdou a logom značky Reebok na hrudi. Elegantné tenisky Club C alebo športové topánky na fitness a tréning YourFlex Train 10, napríklad v odvážnej kombinácii bielej štruktúrovanej podrážky a červeno-čierneho zvršku. Či už si vyberiete topánky alebo teplákovú súpravu, kožený alebo syntetický priedušný zvršok alebo technologický funkčný materiál gamaší alebo trička, určite nesiahnete vedľa.