alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Doplnky pre mužov

 
[156]

MID SEASON SALE SAVES

Get up to 50% OFF newest styles just added to the sale. REEnergise your wardrobe with offers that'll have you buzzing.
1 / 4
Pageof 4

PÁNSKE DOPLNKY A ŠPORTOVÉ VYBAVENIE REEBOK

Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu života a vnímame ho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. Správne zvolené doplnky a športové vybavenie Reebok nie sú len praktickými spoločníkmi pri športe alebo v každodennom živote, ale sú tiež prejavom tvojej osobnosti a štýlu.

Nájdi, čo potrebuješ

V našom prehľadne usporiadanom bohatom sortimente doplnkov a športového vybavenia nájdeš:

  • batohy a tašky
  • ponožky
  • čapice a čelenky
  • športové vybavenie pre každého nadšenca fitness, od ľahkých činiek cez švihadlo až po matrac na jogu
  • rukavice
  • hodinky
  • fľaše na vodu (alebo tvoj obľúbený izotonický nápoj)
  • slnečné okuliare
  • - uteráky
  • a ďalšie doplnky, napr. combat alebo boxerské rukavice, vzpieračský opasok, či šál futbalového fanúšika z kolekcie Classics.
Fľaše na vodu

Reebok myslí na všetko. Teda aj na to, že pri športe potrebuješ pravidelný prísun tekutín. V našom sortimente nájdeš atraktívne plastové fľaše na fitness i na bojový šport zo zdravotne nezávadných materiálov bez obsahu jedovatých ftalátov – tá má špeciálnu slamku uľahčujúcu pitie. Ďalej super odolné kovové fľaše s objemom 750 ml s perfektným skladacím náustkom. Mysleli sme i na bežcov. Špeciálne pre nich sme navrhli 200 ml fľašu s pásikom na zápästie, ktorá je doplnená o praktickú kapsičku, do ktorej sa vojdú potrebné drobnosti.

Ďalšie doplnky a športové vybavenie

Do tejto kategórie sú v našom webshope zaradené futbalové šály Reebok Classics v kombinácii čiernej, bielej a červenej alebo v čiernobielom prevedení. Milovníci ringu a bojového športu tu nájdu boxerské rukavice a rukavice Combat Gloves White z kvalitného priedušného materiálu v atraktívnej kombinácii čiernej a bielej a červených grafických detailov. Nezabudli sme ani na priedušný pevný stabilizačný opasok na Cross training.