alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske tašky · Batohy

 
[135]
1 / 3
Pageof 3

PÁNSKE BATOHY A TAŠKY REEBOK

Zbaľ si veci do školy, na športové popoludnie, do fitka alebo na víkend plný aktivity a pohybu do batohu alebo tašky Reebok. Rôzne tvary, veľkosti od ľadvinky alebo city bagu cez menšie alebo väčšie batohy a sťahovacie vaky do posilňovne alebo na bežecké tretry, ktoré si so sebou zoberieš na atletický štadión, až po objemné športové a cestovné tašky, do ktorých sa vojde skutočne všetko, čo potrebuješ.

Batohy

Sú vyrobené z ľahkých, avšak odolných polyesterových tkanín, sú rozdelené do piatich kategórií podľa športu alebo použitia, pre ktoré sú primárne určené. Okrem batohov tradičného tvaru s výraznou grafickou potlačou alebo s nenápadným elegantným logom obsahuje náš sortiment praktické módne produkty s aktuálnym minimalistickým dizajnom. S batohom Active Ultimate Backpack alebo Style Premium Bag sa staneš módnou ikonou, v atraktívnom vaku bordovej farby Shoe Storage Backpack nájdeš špeciálne odvetrané vrecko na športové topánky a Reebok Cross training Backpack môžeš nosiť do fitness štúdia i do školy alebo do práce.

Tašky na rameno

Praktický malý City Bag alebo Style Foundation City Bag obdĺžnikového tvaru pojme všetko, čo potrebuješ počas prechádzky v meste alebo na hudobnom festivale. Hodí sa i do posilňovne, ak nechceš nič prenechať náhode a chceš mať všetky svoje cennosti a doklady vždy pri sebe. A so štýlovou kabelou Convertible Backpack, ktorá sa dá premeniť na batoh, zaboduješ cestou do fitness štúdia, ale i pri každodennom používaní do práce alebo do školy.

Vaky do posilňovne

Praktickými spoločníkmi v posilňovniach ale i na atletickom štadióne sú sťahovacie vaky, ktoré sa zatvárajú jednoduchým stiahnutím popruhov. Vojde sa do nich uterák, fľaša s vodou, mobil a iné potrebné veci, alebo aj tretry na atletický štadión. Pre žiakov a študentov sú atraktívnym vakom na prezuvky. Zdobí ich výrazná grafika s logom Reebok, Les Mills alebo Reebok Cross training Games.