alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánska obuv Reebok Classics

 
[475]
1 / 10
Pageof 10

PÁNSKE TOPÁNKY REEBOK CLASSIC

Séria Reebok Classic je spojením nadčasového štýlu dnes už kultových modelov značky a najmodernejšej technológie, vďaka ktorej nebudeš musieť obetovať nič zo svojho pohodlia. Rozhodni sa pre old-schoolové tvary alebo pre novú interpretáciu modelov, ktoré sa zapísali do histórie športu. Vyber si

  • retro osemdesiatkový štýl s ikonickým pásikom radu Classic WORKOUT
  • uvoľnenú eleganciu tenisiek CLUB C
  • odvážne farby a nekompromisné majestátne tvary robustných topánok ROYAL SERIES
  • novo definované Legendárne topánky s pumpičkou z radu PUMP SUPREME
  • retro vsuvky, ktoré vlastne nikdy nevyšli z módy.
  • Ži svoj život v pohybe v topánkach atraktívnych na športovisku i pri každodennom nosení.
Vyber si tie pravé

Rozhodni sa, či ti tvoje nové topánky Reebok Classic budú slúžiť na šport alebo na každodenné nosenie. Vyber si tvar, ktorý sa hodí k tvojmu osobnému štýlu. Nájdi správnu veľkosť – vďaka polovičným číslam to bude hračka.

Pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Koža je klasickým a najobľúbenejším materiálom, poskytujúcim okamžitý komfort. Je odolná a mäkká a nohu zároveň pevne obopne. Textilné a syntetické zvršky z hi-tec materiálov alebo nylonu poskytujú dlhotrvajúcu odolnosť, sú priedušné a ľahké, vhodné na šport i každodenné nosenie.

Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je

Uprav si svoje Reeboky tak, aby boli rovnako neopakovateľné ako ty. Personalizuj ich s bezplatnou službou „Design your own“ alebo individuálne navrhni každú ich časť od podrážky až do posledného detailu.

Autentický štýl a skúsenosť skutočných ľudí

Či už sa rozhodneš pre niektorý z modelov Revenge Plus, Phase 1, Ex-O-Fit, Aztrek, Club C, 3D OP, Rapide, DMX Run, Classic Nylon alebo Classic Leather, medzi modelmi Reebok Classic určite nájdeš topánky, ktoré perfektne vyjadrujú tvoj prístup k životu a tvoju osobnosť. Nemôžeš šliapnuť vedľa.