alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Oblečenie pre mužov

 
[732]

GET UP TO 40% OFF WITH CLUB C DAYS

Save on an iconic sneaker and choose your favourite colourway.
Workout Ready Piping Crew Sweatshirt
Reebok Identity Fleece Jogger
Reebok Identity Fleece Jogger
Training Essentials Polo Shirt
Reebok Identity Classics T-Shirt
Workout Ready Piping Joggers
Workout Ready Shorts
Reebok Identity Fleece Crew Sweatshirt
Workout Ready Piping Zip-Up Sweatshirt
Reebok Identity Fleece Jogger
Reebok Identity Fleece Joggers
Classics Wardrobe Essentials Hoodie
DC x Reebok Batman™ Hoodie
Classics Natural Dye Pants
Classics Natural Dye Pants
Workout Ready Thermowarm Zip-Up Sweatshirt
Graphic Series Linear Logo Tee
Workout Ready Strength Shorts
Training Essentials Tape Joggers
Techstyle Track Suit
THERMOWARM+GRAPHENE Cotton Hoodie
Reebok Identity Fleece Crew Sweatshirt
Reebok Identity Big Logo Hoodie
City League Fleece Pants
Training Essentials Tape Joggers
Training Essentials Woven Unlined Pants
Reebok Identity French Terry Joggers
Reebok Identity Fleece Hoodie
United By Fitness MoveSoft T-Shirt
Basketball Back Vector Fleece Hoodie
City League Fleece Hoodie
Reebok Identity Fleece Shorts
Reebok Identity Open Hem Pants
Reebok Identity Fleece Shorts
Workout Ready Thermowarm Pants
Reebok Identity Fleece Hoodie
Workout Ready Piping Zip-Up Sweatshirt
DMX Interlock Track Jacket
Classics Natural Dye Hoodie
Workout Ready Piping Joggers
Classics Brand Proud Pants
Thermowarm Touch Base Layer Bottoms
Reebok Identity Fleece Joggers

PÁNSKE ŠPORTOVÉ OBLEČENIE REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom. A s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Fyziologický komfort

Je jedným z najdôležitejších parametrov športového oblečenia a znamená optimálnu telesnú mikroklímu pod vrstvou oblečenia, ktorá je najbližšie k pokožke. Pánske športové oblečenie Reebok spĺňa vysoké nároky spojené s fyziologickým komfortom vďaka vyspelým technológiám a kvalite použitých materiálov, či už ide o bavlnu, bio bavlnu, zmesi polyesteru a viskózy alebo o jedinečnú zmes polyamidu a spandexu, ktorá tvorí základ technológie ACTIVChill.

Športové oblečenie Reebok a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty, udržateľným rozvojom a dôstojnými pracovnými podmienkami ľudí, ktorí vyrábajú naše produkty. Preto využívame udržateľné a recyklované materiály ako recyklovaný polyester a gumu, bio bavlnu alebo takzvanú „lepšiu bavlnu“, či lyocellové vlákna. Sme zakladajúcim členom iniciatívy Better Cotton Initiative (Iniciatíva za lepšiu bavlnu), ktorej cieľom je znížené využitie pesticídov, efektívnejšie využitie vody, rotácia plodín a férové pracovné podmienky. Dodržiavame protokol a aktívne sa podieľame na práci LWG, ktorá monitoruje a upravuje zásady chovu hospodárskych zvierat a spracovanie koží. Z našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov a intenzívne pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.

A ako nájdem, čo potrebujem?

Náš sortiment pánskeho športového oblečenia je roztriedený do kategórií podľa typu produktu, veľkosti, farby, športu, pre ktorý je produkt určený, štýlu – teda či ide o tzv. klasický produkt, vychádzajúci z legendárnych kolekcií Reebok, alebo produkt s novým športovým dizajnom, kolekcie, materiálu. Ak naše stránky navštevuješ pravidelne, v časti novinky nájdeš najnovšie prírastky do našej rozsiahlej ponuky. A nechýba ani možnosť personalizácie produktov, pretože Reebok je synonymom pre autenticitu a odvahu ukázať, čo v tebe je.