alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Pánske oblečenie Crossfit

 
[55]
1 / 2
Pageof 2

PÁNSKE CROSSFIT OBLEČENIE

CrossFit je nový prístup k posilňovaniu celého tela, kombinujúci prvky gymnastiky, intervalového tréningu s vysokou intenzitou, vzpierania, plyometrického tréningu a kettlebell tréningu, kalisteniky a ďalších cvičení. Cieľom je rozvíjať komplexnú fyzickú pripravenosť a kondíciu maximálne efektívnymi spôsobmi.

Našou špecialitou je nešpecializovať sa

Pri navrhovaní pánskeho crossfit oblečenia sme venovali veľkú pozornosť nárokom, ktoré rôznorodý, všestranný a náročný pohyb v rámci cvičenia CrossFit kladie na ľudské telo a samozrejme i na odev športovca. Strihy tričiek, mikín a krátkych i dlhých nohavíc umožňujú voľný, ničím neobmedzený pohyb, špeciálne kompresné gamaše poskytujú dostatočnú podporu svalom nôh, materiály odvádzajú z povrchu tela vlhkosť a chladia ho.

Ako si vybrať pánske crossfit oblečenie?

V sortimente Reebok určenom na CrossFit nájdeš rôzne produkty s rôznymi parametrami. Sú rozdelené do kategórií:

  • tričká a topy
  • krátke nohavice
  • plavky
  • mikiny s kapucňou a teplákové bundy
  • gamaše
  • nohavice

Prehľadné usporiadanie umožňuje hľadanie podľa druhu odevu, veľkosti, farby, kolekcie, špeciality, produktov, ktoré umožňujú personalizáciu, a na stupnici môžeš nastaviť cenovú reláciu, ktorá je pre teba prijateľná.

Materiály a technológie

Z bavlny, ktorá je obľúbeným tradičným materiálom na športové oblečenie pre svoju príjemnú mäkkosť a dobrú savosť sú vyrobené napríklad tričká Weightlifting Tee, Crossfit Mess You Up Tee, Crossfit Fittest On Earth Tee. Bavlnený top s dlhým rukávom Crossfit Raglan má raglánový rukáv, ktorý umožňuje voľný pohyb paží. Crossfit Long Sleeve Thermal Top je z flexibilnej zmesi bavlny a spandexu, takže sa prispôsobí tvojmu telu a jeho strih je v oblasti bicepsov, ramien a hrudníka širší. Ďalším osvedčeným materiálom je polyester, ktorý je použitý buď samostatne alebo v zmesiach s elastanom či spandexom. Z neho sú vyrobené kompresné gamaše, obojživelné krátke nohavice CrossFit Super Nasty, ktoré sa dajú použiť na cvičenie i ako plavky, tričká, nohavice aj bundy a mikiny s kapucňou.