alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske CrossFit tenisky

 
[2]

ČO JE CROSSFIT?

Crossfit je nový prístup k posilňovaniu celého tela, ktorý kombinuje prvky gymnastiky, intervalového tréningu s vysokou intenzitou, vzpierania, plyometrického tréningu a kettlebell tréningu, kalisteniky a ďalších cvičení. Cieľom je rozvíjať komplexnú fyzickú pripravenosť a kondíciu maximálne efektívnymi spôsobmi.

Čím sú špecifické pánske tenisky Reebok Crossfit?

Tréning CrossFit zahŕňa širokú škálu pohybov, ktoré na obuv kladú zvýšené nároky. Vhodné topánky na CrossFit musia poskytovať dostatočnú oporu, pevnosť a flexibilitu, musia byť odolné, ľahké a veľmi kvalitné. Ich konštrukcia ti musí poskytovať možnosť slobodného pohybu a sústredenia sa na náročný tréning. Musia to byť topánky, ktoré vyhovujú zároveň vzpieračovi, gymnastovi i atlétovi vykonávajúcemu dynamický, výbušný pohyb.

Vyber si tie pravé

V sérii pánskych topánok Reebok CrossFit nájdeš modely Reebok CrossFit Nano, Reebok Legacy Lifter alebo Lifter PR. Modely Reebok CrossFit Nano sú určené pre všestranný pohyb, Legacy Lifter a Lifter PR sú konštruované pre špecifické potreby silového športu a vzpierania.

Tenisky Reebok Crossfit Nano

Model 2.0 je pružný, priedušný a zaisťuje stabilitu, bezpečnosť a komfort pri rýchlom pohybe a náročnom tréningu. Model 4.0 má super odolný odľahčený zvršok DuraCage so stabilizačnou vrstvou RopePro, odpružením v prednej časti topánky a na päte a dodatočnou podporou nohy.

Model Nano 8 charakterizuje priľnavá podrážka, perfektne odpružená päta, medzipodšva CMEVA, flexibilná špička a priedušný, super ľahký zvršok NanoWeave.

Tenisky Reebok Legacy Lifter a Reebok Lifter PR

Zlom svoj osobný rekord v topánke Lifter PR s koženou špičkou, jazykom z priedušnej sieťoviny, nízkym strihom pre slobodný pohyb, doštičkou POWERBUX TPU a dvojitou konštrukciou podrážky pre extra stabilitu a výstelkou zaisťujúcou maximálny fyziologický komfort budúceho rekordmana. Alebo sa staň kráľom posilňovne v topánkach Legacy Lifter s optimálnym pomerom medzi špičkou a pätou pre perfektný postoj pri drepoch, so zvýšenou podporou v oblasti päty vďaka technológii Exoframe, anatomickým tvarom a priľnavou gumovou podrážkou s optimálnou trakciou a odolnosťou.