alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Športové potreby

 
[8]

PÁNSKE ŠPORTOVÉ VYBAVENIE REEBOK

Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu života a vnímame ho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. Správne zvolené športové vybavenie Reebok je praktickým spoločníkom pri športe, ktorý ti pomôže prekonávať stále nové rekordy.

Nájdi, čo potrebuješ

V našom prehľadne usporiadanom sortimente športového vybavenia nájdeš:

  • trhačky
  • ľahké činky
  • matrace a podložky
  • švihadlá
  • rezistenčné hadičky
  • step (stupienok) na aerobic

Vyhľadávať môžeš i podľa športu, pre ktorý hľadáš vybavenie, veľkosti, kolekcie a samozrejme ceny.

Pre väčšiu silu

Nadšenci posilňovania nájdu v našom sortimente športového vybavenia všetko, čo im pomôže na ich ceste za dokonalým a silným telom. Kvalitné trhačky zosilnia úchop pri vzpieraní alebo počas priťahovania na hrazde – teda tam, kde vlastný úchop nestačí. Rezistenčné hadičky sú perfektným vybavením pre fitness minimalistu, ktorý sa obíde bez posilňovne, alebo na cesty, pretože nezaberú takmer žiadne miesto a pri správne zvolenej sérii cvikov nahradia prakticky celé vybavenie fitness centra. Tie od Reebok sú dodávané v sade troch hadičiek s tromi rôznymi úrovňami odporu a karabínkami, ktoré umožňujú ich ľahké pripojenie k pohodlným rukovätiam s penovým úchopom. Na podporu zápästí pri silovom cvičení zase slúžia pásky, tzv. wrist wrap a wristband alebo zavinutia na combat. Super kondíciu získaš s niektorým z našich dokonalých švihadiel.

Om šanti, šanti, šanti...

Joga sa stala súčasťou životného štýlu a starostlivosti o kondíciu a pohyblivosť tela a harmóniu duše. V našej kolekcii nájdeš niekoľko podložiek na jogu. Odporúčame predovšetkým Elite Yoga Mat, ktorá je odolná, vyrobená z materiálov šetrných k životnému prostrediu, ktorých kvalita garantuje dlhú životnosť tvojej vernej pomocníčky na hodiny jogy. Dva praktické otvory umožňujú zavesenie podložky a jej vysušenie po náročnom cvičení.