alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánska športová obuv

 
[117]
1 / 3
Pageof 3

PÁNSKE TRÉNINGOVÉ TOPÁNKY REEBOK FITNESS

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého a pritom sa zdokonaliť. Topánky Reebok Fitness ťa budú sprevádzať na ceste sebazdokonaľovania a odvážneho prekonávania vlastných limitov.

Prečo je výber správnych tenisiek na fitness tréning tak dôležitý?

Pretože sú doslova a do písmena, symbolicky i reálne základom tvojho úspechu. Správne topánky do posilňovne alebo telocvične musia spĺňať niekoľko kritérií. Musia byť:

  • pohodlné –pretože pri cvičení nechceš riešiť boľavú pätu alebo otlačený malíček – a zároveň
  • priedušné – pretože spotené chodidlo je opakom komfortu,
  • pevné – aby tvoju nohu chránili v každej pozícii i pri extrémnom zaťažení
  • nekĺzavé – aby bol každý tvoj pohyb bezpečný a sebaistý,
  • odpružené – aby efektívne tlmili nárazy a chránili tak tvoj pohybový aparát.
  • Okrem toho by mali byť koncipované tak, aby zvyšovali účinok tvojho cvičenia a deň za dňom ti pomáhali dosiahnuť náročnejšie ciele.
Vyber si tie pravé

Pri výbere vhodnej fitness obuvi by si mal zohľadniť, či dávaš prednosť aeróbnemu a vytrvalostnému kardio cvičeniu, silovému tréningu alebo intervalovému tréningu s vysokou intenzitou. Či pri cvičení potrebuješ dodatočnú oporu v podobe mierne zvýšenej päty, ktorá zaistí optimálny postoj pri drepoch a ďalších cvikoch, alebo či ti viac vyhovujú topánky s plochou podrážkou. Veľkú rolu samozrejme hrá správna veľkosť i tvoje štýlove preferencie a osobný vkus.

Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je

Uprav si svoje pánske tréningové topánky Reebok Fitness tak, aby boli rovnako neopakovateľné ako ty. Niektoré modely topánok na fitness a cvičenie umožňujú personalizáciu s bezplatnou službou „Design your own“. Ozvláštni svoj pár topánok na cvičenie s až 12 prvkami vrátane svojho mena a čísla a už nikdy si ich v šatni nespletieš s topánkami niekoho iného. Pretože pravdepodobnosť, že majiteľ vedľajšej skrinky bude mať Reebok, je viac než vysoká.