alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske rukavice

 
[5]
Studio Black One Series Wrist GlovesStudio Black One Series Wrist Gloves

One Series Wrist Gloves

Studio

Studio Black One Series GlovesStudio Black One Series Gloves

One Series Gloves

Studio

PÁNSKE RUKAVICE REEBOK

Pri intenzívnejšom posilňovaní alebo niektorých bojových športoch sú rukavice nepostrádateľným vybavením, ktoré chráni ruky, odvádza z nich nadbytočnú vlhkosť a pomáha pri správnom úchope náčinia. Preto sme pri navrhovaní športových pánskych rukavíc Reebok venovali maximálnu pozornosť vlastnostiam, ktoré ťa pri športe podporia a pomôžu ti dosiahnuť lepší výkon.

Ako si vybrať tie pravé?

Prvým parametrom výberu je samozrejme druh športu, na ktorý budeš rukavice používať. Potrebuješ zlepšiť úchop pri vzpieraní, cvičení s činkami alebo na fitness náčiní? Si nadšencom Cross training prístupu? Potrebuješ rukavice, ktoré ťa zahrejú pri cvičení na čerstvom, ale studenom vzduchu? Alebo sa venuješ combat tréningu? Ďalšou otázkou je veľkosť, ktorú potrebuješ, pretože nie každá ruka je rovnaká. Vďaka prehľadnému usporiadaniu ponuky v našom webshope bude odpoveď na tieto otázky hračkou.

Pánske rukavice Reebok na silový tréning

Rozlúč sa s mozoľmi a nedokonalým úchopom. Prednosti našich rukavíc na silový tréning ocení aj zelenáč v posilňovni a pre toho, kto sa snaží o vyšší výkon a väčšie záťaže, sú nutnosťou. Podľa náročnosti svojho tréningu sa môžeš rozhodnúť pre Sport Essentials Workout Glove alebo Lifting Glove alebo Strength Glove. Všetky sú priedušné, ľahko sa naťahujú i sťahujú a rozdiel v porovnaní s cvičením bez nich spoznáš takmer ihneď.

Pánske rukavice Reebok na Cross training

Reebok Cross training Mens Training Gloves sú perfektným vybavením pri prekonávaní osobných rekordov i počas náročného testovacieho workoutu, ako je Grace. Majú gelové vankúšiky na vnútornej strane dlaní a perforácie, ktoré sa postarajú o perfektnú priedušnosť, keď svojmu telu dávaš zabrať. Reebok Cross training Competition Gloves sú vybavené technológiou Speedwick, ktorá odvádza vlhkosť, sieťovina umiestnená na strategických miestach sa stará o dobrú ventiláciu a zosilnená konštrukcia poskytuje podporu tvojim rukám i na drsnom náčiní.

Pánske combat rukavice Reebok

Na výber máš medzi koženými rukavicami bez prstov na MMA alebo klasickými boxerkami z kože alebo polyuretánu.