alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske čiapky

 
[36]

PÁNSKE ČAPICE A ČELENKY REEBOK

Pomáhame ľuďom, aby sa stali najlepšími, akými môžu byť. Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu života a vnímame ho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. V správne zvolenom oblečení na šport sa budeš cítiť pohodlne a zamerať sa len na pohyb a radosť z neho. Čapice a čelenky pritom nie sú len ochranou hlavy pred chladným počasím alebo príliš intenzívnymi slnečnými lúčmi, sú tiež módnym a štýlovým posolstvom, ktorý vyjadruje tvoju osobnosť.

Vyber si tú pravú
Náš sortiment pánskych čapíc a čeleniek zahŕňa:
  • šiltovky
  • priliehavé čapice, tzv. beanie
  • šiltovky so zapínaním
  • čelenky.

Pomocou prehľadne usporiadaných kategórií výberu máš možnosť vyhľadávania podľa druhu čapice, resp. čelenky, veľkosti, farby, športu, pre ktorý sú určené, kolekcie alebo hlavného rozdelenia (rad Classics alebo športový rad) a na stupnici môžeš nastaviť cenovú reláciu, ktorá je pre teba prijateľná. Čapice a čelenky sú vyrobené zo 100% bavlny, 100% polyesteru, ich zmesí alebo zo zmesi akrylu a bavlny. V sortimente nájdeš i luxusné šiltovky zo semišovej kože.

Super farby a super dizajn pre super štýl

Či už sa rozhodneš pre klasickú baseballovú šiltovku textilného materiálu alebo semišu, hip-hopom inšpirovanú čapicu s plochým šiltom, ľahkú šiltovku alebo tenučkú beanie pre bežcov alebo teplú zimnú čelenku, či si vyberieš minimalistický dizajn s nenápadným elegantným logom, ale čapicu s výraznou grafikou, nemôžeš siahnuť vedľa. Ak sú vlasy korunou krásy, pre čapicu to platí dvojnásobne. A v čapici Reebok budeš kráľom každej telocvične i kráľom ulice.