alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Pánske pulóvre · Mikiny s kapucňou

 
[129]
1 / 3
Pageof 3

PÁNSKE MIKINY REEBOK

My v Reebok veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu, ktoré vedie cez prekonávanie vlastných hraníc. Aby si svoju snahu mohol sústrediť iba na podstatné – na pohyb a odvahu pri posúvaní limitov – mal by si sa cítiť príjemne a bezpečne. Vrstvenie jednotlivých častí oblečenia je spôsobom, ako účinne zaistiť ochranu pred chladom a vetrom a zároveň mať možnosť regulácie podľa aktuálnej potreby. Pánske mikiny Reebok sú ďalšou vrstvou, nosenou na funkčnom oblečení priliehajúcom na telo.

Ako si vybrať?

Prehľadne usporiadané kategórie webshopu Reebok ti umožňujú výber medzi typmi mikín, napríklad:

  • mikiny s kapucňou, tzv. hoodies
  • mikiny s klasickým výstrihom
  • mikiny na zips
  • typické teplákovky, tzv. track topy
  • tričká s dlhým rukávom.

Podľa funkcie sú rozdelené do šiestich kategórií podľa typu športu, potom na klasické mikiny, inšpirované legendárnymi modelmi značky a moderné športové oblečenie. Na výber máš z niekoľkých kolekcií a materiálov a nechýba ani možnosť personalizácie. Pretože šport je autentickým prejavom tvojej osobnosti a rovnako autentické môže byť aj oblečenie, ktoré pri ňom nosíš.

Materiály a funkčné prvky

Pri ich výbere sme samozrejme mysleli predovšetkým na funkciu, ktorú plní ďalšia vrstva. Mala by byť priedušná, ale zároveň by mala tvoje telo chrániť pred nepriazňou počasia a udržiavať jeho teplotu. Na pánske mikiny Reebok sme preto použili zmesi bavlny a polyesteru v rôznych pomeroch i stopercentné polyesterové materiály. Ušili sme ich zo špeciálnych dvojitých úpletov, ktoré zvyšujú tepelnú izoláciu a umožňujú pokožke dýchať, z francúzskych froté materiálov i na perfektne izolujúce softshellky s technológiou Thermowarm.