alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Pánske bundy a vetrovky

 
[57]
1 / 2
Pageof 2

PÁNSKE BUNDY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. V štýle, ktorý je ti vlastný, a s prednosťami najmodernejšej športovej technológie. Pánske bundy Reebok túto modernú technológiu využívajú v maximálnej miere. Prepracované strihy rešpektujúce tvoj pohyb, funkčné ľahké materiály, dizajn kombinujúce nové prvky s klasickým lookom značky, reflexné prvky pre tvoju bezpečnosť.

Pre autentický vzhľad pri športe i vo voľnom čase

Či už sa rozhodneš pre veľmi aktuálne ľahučké lifestylové pončo, ktoré doplní tvoj outfit, alebo pre výrazný unisexový bežecký anorak, ktorý strihom i farebnými blokmi odkazuje na štýl deväťdesiatkových rokov, určite nesplynieš s davom. My v Reebok veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu i nájdeniu svojho pravého, autentického ja. Rovnako autentické by malo byť aj oblečenie, ktoré pri športe nosíš. Obleč si retro basketballovú bundu Reebok Classic Track Jacket s americkými hviezdami a pruhmi z ľahučkého tkaného krčeného nylonu. Vyraz do chladného počasia v bunde Thermowarm Primaloft© Jacket s úzkou priliehavou siluetou. Zahrej svoje svaly v posilňovni niektorou z teplákových búnd so zipsom.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš elektronický obchod je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií:

  • bundy na fitness a tréning
  • bežecké bundy
  • lifestylové bundy
  • outdoorové bundy

Pomocou jednoduchých tlačidiel si vyber farbu, veľkosť, materiál, na škále nastav cenovú reláciu. Potom preskúmaj vlastnosti jednotlivých modelov, pozri sa na detaily.

Moderné syntetické materiály a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty a udržateľným rozvojom. Preto i v našej kolekcii využívame udržateľné a recyklované materiály ako recyklovaný polyester a zo všetkých našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov, Intenzívne tiež pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.