alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánske sandále a šľapky

 
[27]

SANDÁLE A VSUVKY REEBOK

Radosť z pohybu vo vode a v okolí vody dávno nie je len letnou záležitosťou. Okrem tradičných plaveckých bazénov rastie i obľúbenosť aquaparkov, saunovania a wellness centier všetkého druhu. Mnoho fitness centier a hotelov má svoje vlastné wellness centrá so saunou alebo parným kúpeľom, vírivkami a bazénmi. Správne zvolená obuv je spoľahlivým spoločníkom na vodné radovánky. Nielenže je zárukou bezpečného pohybu na klzkom, mokrom povrchu, ale tvorí i hygienickú bariéru, ktorá chráni tvoje nohy pred plesňami a inou nákazou. Modely s textilným vrchným pásikom sú zase pohodlnou obuvou doma, ale i počas uvoľnených víkendových aktivít.

Prečo sandále a vsuvky Reebok? Pretože sú najlepšie!

Super dizajn inšpirovaný klasickým tvarom športových vsuviek, perfektné spracovanie, kvalitné odolné materiály, opora nohy, tlmenie názov pri chôdzi po tvrdom podklade, nekĺzavé podrážky pre maximálnu bezpečnosť, príjemný pocit na pokožke nôh pre autentický pocit voľnosti.

Reebok Classic

Výnimočné pohodlie a retro pripomenutie osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Rýchle obúvanie a vyzúvanie, podrážka s profilom rybej kosti pre bezpečný pohyb i na klzkom povrchu, veľké super cool logo značky dômyselne rozdelené na dve časti a odľahčený vrchný pásik. Jednoduché, dokonalé, jednoducho dokonalé.

Reebok Original Slide

Jednodielna konštrukcia spodného dielu z ľahkého a rýchloschnúceho materiálu IMEVA. Perfektné odpruženie kroku na tvrdom povrchu, bezpečná trakcia pre sebaistý pohyb i na mokrej dlažbe v okolí bazénov. Anatomicky tvarovaná výstelka pre maximálny komfort chodidla. Nekompromisné pánske farby čierna a navy s detailmi kombinujúcimi bielu a sýtu červenú.

Reebok Kobo H2OUT

Vsuvky pre plavcov vyrobené z jedného kusu super ľahkého materiálu EVA. Dômyselné otvory v podrážke na odvádzanie vody a výstelka s profilom, vďaka ktorej noha vo vsuvke nekĺže. Profil podrážky zaisťujúci optimálnu trakciu a bezpečný pohyb na rôznych povrchoch. Skvelý dizajn kopírujúci tvar nohy.