alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánska bežná a športová obuv

 
[739]

GET UP TO 50% OFF WITH FIT FOR FALL

Save BIG on apparel, footwear and accessories with up to 50% OFF the best Fit for Fall selections.

PÁNSKE ŠPORTOVÉ TOPÁNKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom a s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Prečo sú správne pánske topánky tak dôležité?
Nesprávne zvolená obuv spôsobuje:
 • otlaky
 • bolesť predného predkolenia
 • piat
 • nadmerné zaťaženie kĺbov a chrbtice.
 • Správna obuv nielenže poskytuje tvojim nohám dostatočnú podporu pri pohybe, ale chráni tvoje kĺby, svaly, šľachy a chrbticu. Symbolicky i reálne je základom pre zdravý a bezpečný šport. Špeciálne konštruované podrážky topánok na cvičenie Cross training alebo silový tréning zaisťujú dobrú priľnavosť a technológia Exoframe poskytuje pätám potrebnú podporu. Bežecké topánky zaistia nohám stabilitu aj na nerovnom teréne. Zvršky z priedušných materiálov alebo kože a špeciálne konštruované výstelky zvýšia tvoj fyziologický komfort, lebo nohy udržia v suchu. Medzipodošva z odľahčenej peny EVA tlmí nárazy. Technológia pohybujúceho sa vzduchu DMX MAX použitá v topánkach na chodenie prispôsobí odpruženie tvojmu kroku. A vďaka výstelke z peny s tvarovou pamäťou MemoryFoam budeš mať pocit, že sa vznášaš.

  Autentický dizajn pre skutočných mužov
  • Kolekcia Classic pripomína míľniky športovej histórie a prináša ikonické tvary tých najlepších modelov Reebok.
  • Kolekcia 3:AM NOLA prináša topánky inšpirované hip-hopovou scénou New Orleans.
  • Legendárne topánky PUMP obopnú tvoju nohu tak, že sa stanú ich súčasťou.
  • Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je

   Uprav si svoje Reeboky tak, aby boli rovnako neopakovateľné ako ty. S bezplatnou službou „Design your own“ ich ozvláštni až 12 prvkami vrátane svojho mena a čísla, alebo navrhni svoje vlastné topánky na základe niektorého z ponúkaných dizajnov a farebne definuj každú ich časť od podrážky až do posledného detailu. Reebok ťa v tvojej odvahe podporí.