alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánska bežná a športová obuv

 
[850]

PÁNSKE ŠPORTOVÉ TOPÁNKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom a s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Prečo sú správne pánske topánky tak dôležité?
Nesprávne zvolená obuv spôsobuje:
 • otlaky
 • bolesť predného predkolenia
 • piat
 • nadmerné zaťaženie kĺbov a chrbtice.
 • Správna obuv nielenže poskytuje tvojim nohám dostatočnú podporu pri pohybe, ale chráni tvoje kĺby, svaly, šľachy a chrbticu. Symbolicky i reálne je základom pre zdravý a bezpečný šport. Špeciálne konštruované podrážky topánok na cvičenie Cross training alebo silový tréning zaisťujú dobrú priľnavosť a technológia Exoframe poskytuje pätám potrebnú podporu. Bežecké topánky zaistia nohám stabilitu aj na nerovnom teréne. Zvršky z priedušných materiálov alebo kože a špeciálne konštruované výstelky zvýšia tvoj fyziologický komfort, lebo nohy udržia v suchu. Medzipodošva z odľahčenej peny EVA tlmí nárazy. Technológia pohybujúceho sa vzduchu DMX MAX použitá v topánkach na chodenie prispôsobí odpruženie tvojmu kroku. A vďaka výstelke z peny s tvarovou pamäťou MemoryFoam budeš mať pocit, že sa vznášaš.

  Autentický dizajn pre skutočných mužov
  • Kolekcia Classic pripomína míľniky športovej histórie a prináša ikonické tvary tých najlepších modelov Reebok.
  • Kolekcia 3:AM NOLA prináša topánky inšpirované hip-hopovou scénou New Orleans.
  • Legendárne topánky PUMP obopnú tvoju nohu tak, že sa stanú ich súčasťou.
  • Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je

   Uprav si svoje Reeboky tak, aby boli rovnako neopakovateľné ako ty. S bezplatnou službou „Design your own“ ich ozvláštni až 12 prvkami vrátane svojho mena a čísla, alebo navrhni svoje vlastné topánky na základe niektorého z ponúkaných dizajnov a farebne definuj každú ich časť od podrážky až do posledného detailu. Reebok ťa v tvojej odvahe podporí.