alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Pánske ponožky · Podkolienky

 
[68]
1 / 2
Pageof 2

PÁNSKE PONOŽKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom. A s prednosťami najmodernejšej športovej technológie. Ponožky sú pritom rovnako dôležitou súčasťou športového vybavenia ako vhodne zvolené topánky alebo tie časti odevu, ktoré sú v priamom kontakte s pokožkou, pretože sa starajú o správne odvádzanie vlhkosti z jej povrchu, optimálnu teplotu, podporu a celkové pohodlie nohy.

Fyziologický komfort

Je odborný názov pre optimálnu telesnú mikroklímu na povrchu pokožky. Pánske športové ponožky Reebok spĺňajú vysoké nároky na fyziologický komfort počas športu vďaka vyspelým technológiám, správnej konštrukcii úpletu a kvalite materiálov. Venovali sme obrovskú pozornosť tiež kombinovaniu zosilnených segmentov a sieťoviny, konštrukcii lemov, ktoré udržia ponožky v správnej polohe i pri veľkom namáhaní a neobmedzujú voľný pohyb a prúdenie krvi.

Čo je Coolmax©?

Niektoré pánske ponožky Reebok sú vyrobené z polyesterového materiálu Coolmax©. Polyester, na rozdiel od bavlny, nie je savým materiálom, ale vlhkosť odovzdáva do okolitého prostredia. Spoločnosť Advansa, ktorá je majiteľom registrovanej známky Coolmax©, vyvinula špeciálne polyesterové vlákno s povrchovou plochou až o 25 % väčšou, než sú bežné vlákna z tohoto polyméru. Vlákno funguje ako istý druh kapiláry a práve táto vlastnosť umožňuje rýchlejšie a lepšie odvádzanie vlhkosti, ktorá vzniká pri potení. Výsledkom je, že ponožky vyrobené z Coolmax©:

  • udržujú optimálnu teplotu nohy.
  • zachovávajú suchý a pohodlný pocit
  • rýchlo odvádzajú vlhkosť
  • rýchlo schnú
  • sú priedušné, ľahké a mäkké
  • Inými slovami: Sú ideálnym vybavením pre namáhavé športy, pri ktorých dochádza k nadmernému poteniu.
  • Ďalšie prednosti pánskych ponožiek Reebok
  • dômyselná rebrová pletenina poskytujúca perfektnú podporu chodidiel predovšetkým v oblasti nártu
  • sieťovinové segmenty pre vynikajúcu ventiláciu
  • zosilnenie v namáhaných častiach chodidla, ako sú palce alebo päta