Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Free delivery & 100 days returns
Free delivery & 100 days returns

Pánske slnečné okuliare

7 Products

PÁNSKE SLNEČNÉ OKULIARE REEBOK

Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu života a vnímame ho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. Správne zvolené slnečné okuliare Reebok nie sú len praktickými spoločníkmi pri športe alebo v tvojom každodennom živote, ale sú tiež prejavom tvojej osobnosti a štýlu.

Let the sunshine, let the sunshine in...

Hovorí sa, že okuliare, či už dioptrické alebo slnečné, majú podobne ako topánky schopnosť premeniť vcelku obyčajný outfit na dokonalý vzhľad znalca módy. Pri športe a pohybe na čerstvom vzduchu hrajú slnečné okuliare zásadnú rolu pri zaistení komfortu: všetci ľúbime slniečko, ale keď na sietnicu dopadá príliš mnoho jeho lúčov, nie je to príjemné. Preto v žiadnej našej kolekcii nechýba rad slnečných okuliarov, ktoré štýlovo doplnia tvoj športový ale aj každodenný outfit.

Retro hýbe svetom módy – i športovej

Ak si vyznávačom retro a v tvojej skrini je niekoľko kúskov športového oblečenia a obuvi z našej kolekcie Classic, potešia ťa i hranaté tvary okuliarov Classic 9 a Classic 10. Gumové sedielka pre perfektné držanie na nose a gumové koncovky straničiek ich udržia na mieste i pri intenzívnom pohybe. Classic 9 majú polykarbonátové sklá a super tenký rám TR90 s farebným akcentom. Classic 10 sú celé vyrobené z polykarbonátu. O retro vzhľad v štýle sedemdesiatych a osemdesiatych rokov sa postarajú i skvostné okuliare s polykarbonátovými sklami a kovovým rámom RBS 7, inšpirované legendárnym modelom Aviator od Bausch & Lomb.

Posilňovňa pod širákom

Na intenzívne cvičenie a šport sú určené okuliare RSK 1, ktorých tvar je podmienený snahou o dokonalú ochranu očí a súčasné zaistenie perfektného držania okuliarov aj pri prudkých pohyboch. I tento model je vyrobený z polykarbonátu a gumové sedielka a straničky ich bezpečne udržia tam,kde majú byť: na tvojom nose.