alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Pánske legíny a elastické nohavice

 
[8]

PÁNSKE GAMAŠE REEBOK

Šport je pre nás synonymom odvahy a prekonávania prekážok. Nielen tých, ktoré nám do cesty kladie prostredie, v ktorom žijeme, ale predovšetkým prekážok, ktoré si kladieme my sami. Posúvanie hraníc vlastných možností si žiada vhodnú podporu v podobe kvalitného vybavenia. Pánske gamaše Reebok poskytujú vhodnú oporu pre svalstvo tvojich nôh, maximalizujú tvoju mobilitu počas športu a udržiavajú svaly teplé a chránia ich tak pred zranením.

Materiály pre maximálne pohodlie

Zmes polyesteru a spandexu, spracovaná do úpletov s technológiou Speedwick, odvádza vlhkosť z povrchu tela a udržiava ho suché i počas extrémnej námahy vo fitness štúdiu alebo počas behu. Technológia Thermowarm, ktorá svaly nôh udržiava v teple i pri behu v chladnom zimnom vzduchu. Zmes polyesteru a elastanu, z ktorej sú vyrobené kompresné gamaše poskytujúce oporu tvojim svalom. Ploché švy, ktoré bránia bolestivým podráždeniam kože. Hi-tec v službách tvojho fyziologického komfortu. Gamaše sú vhodné i pri vrstvení jednotlivých prvkov odevu ako vrstva, ktorá prilieha k telu.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš elektronický obchod je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií, ktoré prakticky zúžia tvoj výber gamaší na:

  • fitness a tréning
  • Cross training
  • bojový šport alebo jeho eklektickú zmes v cvičení BodyCombat od Les Mills
  • beh
  • cvičenie v telocvični
  • Jednoducho pomocou tlačidiel na ľavom okraji stránky si môžeš zvoliť jednu alebo viacero dostupných farieb, vhodnú veľkosť, kolekciu (aktuálne Les Mills), materiál a na škále nastav cenovú reláciu. Potom preskúmaj vlastnosti jednotlivých modelov, prezri si a priblíž fotografie, na ktorých sú zobrazené všetky dôležité detaily produktu. Rozhoduj sa podľa toho, či budeš gamaše využívať v interiéri telocvične alebo fitness štúdia, alebo či ich budeš nosiť vonku a v ktorom ročnom období.