alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Pánske teplákové súpravy

 
[31]

PÁNSKE TEPLÁKOVÉ SÚPRAVY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. V štýle, ktorý je ti vlastný, a s prednosťami najmodernejšej športovej technológie. Pánske teplákové súpravy Reebok túto modernú technológiu využívajú v maximálnej miere. Prepracované strihy, rešpektujúce pohyb, funkčné ľahké materiály, dizajn kombinujúci nové prvky s klasickým lookom značky.

Minimalizmus alebo look 90. rokov?

A čo ak môžeš mať oboje? Pri navrhovaní rady pánskych teplákových súprav a teplákových búnd sa dizajnéri vydali dvoma smermi. Jedným je elegantný sofistikovaný vzhľad teplákových súprav štíhleho, jednoduchého, avšak pohodlného strihu, ktoré kombinujú odtiene modrej, čiernu alebo sivú v decentných farebných blokových detailoch. Druhým je inšpirácia deväťdesiatkovým lookom typickým pre značku v rámci kolekcie Classic. Veľké farebné bloky v kontrastných farbách na bunde Classics Vector Tracktop, Classics Advanced Track Jacket alebo Classics Franchise Track Top alebo ikonické logo hviezdy na teplákovke CLassics French Terry Big Iconic Crewneck sú odkazom na legendárne modely značky a tvojmu outfitu dajú žiadaný retro look.

Materiály pre maximálny komfort

Dvojitý úplet zo zmesi s vysokým podielom bavlny u bundy Classic Foundation Track Jacket alebo obojlícny úplet ponte so 65% podielom bavlny u bundy Classics Advanced Track Jacket. Čistá kvalitná bavlna spracovaná do stredne ťažkého, mäkkého úpletu u bundy Classics French Terry Big Iconic Crewneck. Stopercentný ľahučký nylon u bundy Classics Vector Tracktop – perfektný na behanie alebo na bežné nosenie s džínsami. Ľahká polyesterová zmesová tkanina a sieťová podšívka pre extra dávku pohodlia u teplákovej súpravy Woven Tracksuit. Stopercentný polyester s technológiou Speedwick, odvádzajúcou vlhkosť z povrchu tela u teplákovej súpravy Tech Woven Tracksuit.