alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Pánske nohavice a tepláky

 
[62]
1 / 2
Pageof 2

PÁNSKE NOHAVICE A TEPLÁKY REEBOK

My v Reebok veríme, že šport z nás robí najlepších ľudí, akými môžeme byť na fyzickej, mentálnej i sociálnej úrovni. Šport je pre nás synonymom odvahy, prekonávania prekážok, autenticity a predovšetkým kondície. Kvalitné nohavice a tepláky patria k základným prvkom športového odevu, pretože majú vplyv na pohyblivosť športovca i jeho fyziologický komfort.

Výskum a vývoj v tvojich službách

Neustále skúmame ľudský pohyb a procesy, ktoré sa počas neho dejú a podľa toho vyvíjame strihy a materiály, ktoré podporia tvoj výkon. Pracujeme s prírodnými alebo syntetickými vláknami a ich zmesami v rôznych pomeroch, aby sme dosiahli žiadaný výsledok. Ty si vďaka tomu môžeš vybrať medzi dômyselným priedušným úpletom alebo tkaninou. Medzi fleecovými nohavicami z polyesteru alebo z bio bavlny.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš elektronický obchod je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií, ktoré prakticky zúžia tvoj výber:

  • nohavice a tepláky na fitness a tréning
  • lifestylové nohavice a tepláky
  • ltepláky na bojový šport alebo jeho eklektickú zmes v podobe cvičenia BodyCombat od Les Mills
  • lnohavice a tepláky na Cross training.

Pomocou jednoduchých tlačidiel si vyber farbu, jednu zo siedmich veľkostí, materiál, na škále nastav cenovú reláciu. Potom preskúmaj vlastnosti jednotlivých modelov, pozri sa na detaily, aby si si vybral tie pravé.

Kolekcie a dizajny

Náš sortiment je rozdelený do dvoch hlavných dizajnových radov:

  • Classics predstavuje modely inšpirované osemdesiatymi a deväťdesiatymi rokmi a tým najlepším, čo pod značkou Reebok vzniklo. retro štýl kombinovaný s dnešnou hi-tec technológiou.
  • Sport je rad zahŕňajúci funkčné oblečenie najmodernejšieho strihu
  • Okrem toho si môžeš vybrať pánske nohavice a tepláky z niektorej zo špeciálnych kolekcií:
  • Training Supply
  • UFC Gear
  • retro Basketball.