alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Oblečenie a výbava UFC pre mužov

 
[8]

PÁNSKE OBLEČENIE UFC GEAR

UFC (skratka Ultimate Fighting Championship) je americká organizácia, ktorá na celom svete poriada zápasy, nazývané tiež "fight nights". V nich navzájom súperia tí najlepší z rôznych bojových športov v rôznych váhových kategóriách. Pánske oblečenie UFC GEAR je inšpirované rýchlo sa rozvíjajúcim a stále populárnejším trendom a zahŕňa produkty prispôsobené nárokom, ktoré bojový šport kladie na tvoje telo.

Inšpirované zápasom

Pánske oblečenie UFC Gear je určené pre každého fanúšika a aktívneho športovca v oblasti bojového umenia. Pohodlný strih, príjemný materiál, grafika potlače odkazujúca na obbľúbené zápasenie alebo na dnes už ikonické "fight nights". Aj v tebe je kus bojovníka, tak prečo to neukázať?

Ako si vybrať pánske oblečenie UFC GEAR?

V sortimente Reebok určenom na bojové športy alebo UFC nájdeš sériu produktov, ktoré sú rozdelené do nasledujúcich kategórií:

  • tričká a topy
  • mikiny s kapucňou a teplákové bundy
  • nohavice
  • krátke nohavice

Prehľadné usporiadanie ti umožní personalizované vyhľadávanie podľa druhu odevu, veľkosti, farby a kolekcie produktov, a na stupnici si môžeš nastaviť cenovú reláciu, ktorá je pre teba prijateľná.

Materiály a technológie

Väčšina produktov s logom UFC je vyrobená z bavlny, ktorá je obľúbeným tradičným materiálom na športové oblečenie pre svoju príjemnú mäkkosť a dobrú savosť. Ďalším osvedčeným materiálom je polyester, ktorý je použitý buď samostatne alebo v zmesiach s elastanom alebo viskózou. Ploché švy pre maximálny komfort, poddajné, savé materiály a základné farby – nech si už vyberieš ktorýkoľvek z produktov, nemôžeš sa zmýliť.

Reebok– autentická skúsenosť skutočných mužov

Reebok vyrába športové oblečenie pre skutočných ľudí. Pre skutočných ľudí vytvoril službu „Design your own“, umožňujúcu personalizovať vybrané produkty podľa svojich predstáv a prejaviť tak svoju autentickú osobnosť.