Ako môžem tovar vrátiť?

Naposledy aktualizované: 1/29/21

Existuje viacero spôsobov vrátenia tovaru v závislosti od toho, kde ste si tovar kúpili. Tovar zakúpený v online obchode Reebok môžete vrátiť len cez prepravnú službu Slovenská pošta. Tovar zakúpený v kamennom obchode Reebok môžete vrátiť len v predajni Reebok.

Má produkt zlú veľkosť? Namiesto vrátenia si ho môžeš vymeniť za inú veľkosť úplne zadarmo. Viac informácií získaš na stránke pomoci s výmenou tovaru.

Tovar zakúpený v online obchode Reebok
Svoju online objednávku môžeš bezplatne vrátiť do 60 dní od jej obdržania bez udania dôvodu. Ak svoju objednávku príjmeš vo viacerých zásielkach, 60-dňová lehota na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa prevzatia poslednej zásielky.

Ak svoju objednávku navrátiš cez službu Slovenskej pošty a budeš postupovať podľa pokynov pre vrátenie produktov, nebude Ti za navrátenie produktov účtované žiadné poštovné.

Má produkt zlú veľkosť?
Namiesto vrátenia si ho môžeš vymeniť za inú veľkosť úplne zadarmo. Viac informácií získaš na stránke pomoci s výmenou tovaru.

Vrátenie tovaru cez Slovenská pošta:

  1. Prejdi na adidas.sk/vratenie_tovaru, a povedz nám, ktoré produkty chceš vrátiť a prečo. Potvrď vrátenie tovaru. Následne ti e-mailom príde návratný štítok. 
  2. Zbaľ svoje produkty, vytlač návratný štítok a prelep ním pôvodný. 
  3. Svoj balík odovzdaj na odbernom mieste príslušnej kuriérskej spoločnosti vo svojej blízkosti: najbližšej pošte.

Aké sú podmienky vrátenia pre rúška?
Ak balík nie je otvorený, na produkt sa vzťahujú bežné pravidlá vrátenia tovaru. Viac informácií nájdeš v článkoch „Aké sú pravidlá vrátenia tovaru?a „Ako môžem vrátiť produkty? “.

Ak bolo balenie produktu otvorené, produkt nie je možné vrátiť, vymeniť ani refundovať z dôvodu ochrany zdravia, okrem prípadov, keď sa jedná o výrobnú chybu.Tovar zakúpený v kamennej predajni Reebok
Ak chceš vrátiť tovar zakúpený v predajni Reebok, najjednoduchší spôsob je vrátiť sa do tej istej predajne, kde bol tovar zakúpený. Nezabudni si priniesť bloček a uisti sa, že tovar vraciaš v stanovenej lehote do 60 dní od nákupu. Upozorňujeme, že momentálne neponúkame možnosť vrátenia tovaru zakúpeného v našom online obchode. 

Všeobecné obchodné podmienky
Pre pravidlá a podmienky vrátenia, prosím pozrite si naše obchodné podmienky.

Tovar zakúpený u autorizovaného predajcu Reebok
Ak ste si kúpili tovar u jedného z našich autorizovaných predajcov, obráťte sa priamo na konkrétneho predajcu, keďže každý z nich má svoje vlastné podmienky vrátenia tovaru a peňazí. Tovar zakúpený v partnerskom obchode Reebok nemôžete vrátiť v predajni Reebok.

Bol pre vás tento článok užitočný?

Áno / Nie

Kde sa nachádza moja objednávka?

Prihláste sa alebo použite tlačidlo Sledovať ako hosť, cez ktoré môžete rýchlo sledovať objednávku, začať proces vrátenia tovaru, odstrániť položky a kontrolovať stav vrátenia platby.

Aj tak ste nenašli odpoveď?

KONTAKTUJTE NÁŠ ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Po - Pi: 08:00 do 18:00