alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Shoes · 0-4 Years

 
[141]
Kids Classics Pink Peppa Pig Classic Leather ShoesKids Classics Pink Peppa Pig Classic Leather Shoes

Peppa Pig Classic Leather Shoes

Kids Classics

Kids Classics Blue Peppa Pig Club C ShoesKids Classics Blue Peppa Pig Club C Shoes

Peppa Pig Club C Shoes

Kids Classics

1 / 3
Pageof 3

DETSKÉ TOPÁNKY REEBOK 0 AŽ 4 ROKY

Pre deti je šport možnosťou rozvoja ich potenciálu – nič pre nich nie je prirodzenejšie než pohyb. Pre tých najmenších sú ikonické modely Reebok prispôsobené tak, aby im pripadali zábavné. Okrem atraktívnych farieb a špeciálnych efektov, ako sú metalízovaný alebo trblietavý povrch, majú niektoré i roztomilé motívy zvieratiek, včeličiek alebo pavúčikov.

Ako vybrať správne topánky pre deti

Požiadavky na detskú obuv sú omnoho vyššie než požiadavky na obuv pre dospelých. Predovšetkým kvôli tomu, že detská noha sa vyvíja a je citlivejšia voči zraneniam i deformáciám. 99 percent detí sa síce narodí so zdravými nohami, ale počas ich rastu a so zvyšujúcim sa vekom sa zvyšuje i počet vád nôh. Obuv musí presne vyhovovať veľkosti chodidla, jeho šírke, ale tiež jeho tvaru a tvaru päty a výške klenby a nártu. U tých úplne najmenších detí dbajte na to, aby bol fixovaný ich členok. Nohu v topánke pravidelne kontrolujte, či má chodidlo v topánke dostatočnú vôľu – u detí do troch rokov raz za mesiac, u predškolákov raz za dva mesiace. Veľkosť určite pomocou metra, zmerajte obidve nohy a riaďte sa tou väčšou. K zistenej veľkosti pripočítajte 12 milimetrov pre letné a 15 milimetrov pre zimné topánky. Ak sú topánky malé, deformujú sa palce dieťaťa a v príliš veľkých topánkach dieťa zakopáva a dochádza ku stáčaniu palcov. Topánky skúšajte v stoji a nechajte v nich dieťa chvíľu chodiť. Topánky nerecyklujte, pretože i chodenie vo vyšliapaných topánkach deformuje detskú nôžku.

Kolekcie detských športových topánok Reebok

Sortiment detskej športovej obuvi v zásade kopíruje sortiment pre dospelých, avšak prispôsobený potrebám detskej obuvi. V klasickom rade sú to predovšetkým legendárne Club C, Royal Series, Court, Classic Leather a Classic Nylon. V športovom rade kolekcie Almotio a Flex Series. Materiály zvrškov zahŕňajú obľúbenú a tradičnú kožu, alebo ľahkú priedušnú syntetiku a textílie.