alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Dámske doplnky

 
[173]
1 / 4
Pageof 4

DÁMSKE DOPLNKY A ŠPORTOVÉ VYBAVENIE REEBOK

Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu života a vnímameho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. Správne zvolené dámske doplnky a športové vybavenie Reebok nie sú len praktickými spoločníkmi pri športe alebo v tvojom každodennom živote, ale sú tiež prejavom tvojej osobnosti a tvojho štýlu.

Nájdi, čo potrebuješ

V našom prehľadne usporiadanom bohatom sortimente doplnkov a športového vybavenia nájdeš:

 • batohy, tašky a kabelky
 • ponožky
 • čapice a čelenky
 • rukavice
 • športové vybavenie, napríklad švihadlá, trhačky, činky, rukavice alebo matrace na jogu
 • hodinky
 • fľaše na vodu (alebo tvoj obľúbený izotonický nápoj)
 • slnečné okuliare
 • teráky
 • a ďalšie doplnky, napríklad combat alebo boxerské rukavice, či šál futbalového fanúšika z kolekcie Classics.
 • Fľaše na vodu
Reebok myslí na všetko. Teda aj na to, že nielen pri športe, ale po celý deň potrebuješ pravidelný prísun tekutín. V našom sortimente nájdeš atraktívne plastové fľaše zo zdravotne nezávadných materiálov bez obsahu jedovatých ftalátov na fitness i na bojový šport – tá má špeciálnu slamku uľahčujúcu pitie. Ďalej super odolné kovové fľaše s objemom 750 mililitrov a s perfektným skladacím náustkom a mysleli sme i na bežkyne. Špeciálne pre nich sme navrhli 200ml fľašu s pásikom na zápästie, ktorá je doplnená o praktickú kapsičku, do ktorej sa vojdú potrebné drobnosti.
Ďalšie doplnky pre ženy a športové vybavenie

Do tejto kategórie sú v našom webshope zaradené futbalové šály Reebok Classics v kombinácii čiernej, bielej a červenej alebo v čiernobielom prevedení. Milovníčky ringu a bojového športu tu nájdu boxerské rukavice a rukavice Combat Gloves White z kvalitného priedušného materiálu v atraktívnej kombinácii čiernej a bielej a s červenými grafickými detailmi.