alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske tašky a kabelky

 
[156]
1 / 4
Pageof 4

DÁMSKE BATOHY, TAŠKY A KABELKY REEBOK

Zbaľ si veci do školy, na športové popoludnie, do fitka alebo na víkend plný aktivity a pohybu do batohu, kabelky alebo tašky Reebok. Rôzne tvary, veľkosti od ľadvinky alebo kabelky cez menšie alebo väčšie batohy a sťahovacie vaky do posilňovne alebo na bežecké tretry, ktoré si so sebou berieš na atletický štadión, až po objemné športové a cestovné tašky, do ktorých sa vojde skutočne všetko, čo potrebuješ.

Batohy

Sú vyrobené z ľahkých, avšak odolných polyesterových tkanín. Okrem batohov tradičného tvaru s výraznou grafickou potlačou alebo nenápadným elegantným logom obsahuje náš sortiment praktické dámske ruksaky s aktuálnym minimalistickým dizajnom. S batohmi Active Ultimate Backpack, Enhanced Women's Active Backpack alebo Style Premium Bag sa staneš módnou ikonou, v atraktívnom bordó Shoe Storage Backpack nájdeš špeciálne odvetrané vrecko na športové topánky a Style Premium Convertible Grip jednoducho premeníš na tašku do ruky podľa toho, čo je v danej chvíli praktickejšie.

Dámske kabelky

Podľa požadovanej funkcie sa mení i Enhanced Women's Imagiro Bag. Táto atraktívna kabelka, ktorú ponúkame v siedmich farbách, môže byť nákupnou taškou, taškou do ruky, dámskym ruksakom i športovou taškou. Jej minimalistický dizajn z nej robí skvelý doplnok nielen do fitness štúdia, ale i na každodenné nosenie. Praktické malé dámske tašky City Bag alebo Style Foundation City Bag pojmú všetky najdôležitejšie veci, ktoré potrebuješ na prechádzke v meste, pri návšteve hudobného festivalu, alebo v posilňovni. Štýlová dámska športová taška Convertible Backpack sa dá premeniť na batoh.

Ľadvinky

Sú novým módnym hitom a praktickými doplnkami v posilňovniach ale i pri behu v parku alebo v prírode. Vojdú sa do nich cennosti alebo doklady a mobil. Obľúbené sú i na výletoch, pretože v nich máš všetky svoje najdôležitejšie veci pod kontrolou.