alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Dámska obuv Reebok Classic

 
[567]

MID SEASON SALE SAVES

Get up to 50% OFF newest styles just added to the sale. REEnergise your wardrobe with offers that'll have you buzzing.
1 / 12
Pageof 12

DÁMSKE TOPÁNKY REEBOK CLASSIC

Séria Reebok Classic je spojením nadčasového štýlu dnes už kultových modelov značky a najmodernejšej technológie, vďaka ktorej nebudeš musieť obetovať nič zo svojho pohodlia. Rozhodni sa pre old-schoolové tvary, alebo pre novú interpretáciu modelov, ktoré sa zapísali do histórie športu.

Klasika má mnoho podôb
A záleží iba na tebe, či si vyberieš:
  • retro osemdesiatkový štýl s ikonickým pásikom v tvare písmena H radu CLASSIC WORKOUT
  • uvoľnenú eleganciu tenisiek CLUB C
  • deväťdesiatkami inšpirované topánky, napríklad Rapide MU, Aztrek alebo DMX Run
  • odvážne farby a nekompromisné majestátne tvary robustných topánok ROYAL SERIES
  • kolekciu topánok Freestyle, ktorých vysoký členkový tvar je super aktuálnym módnym prvkom
  • retro vsuvky, ktoré vlastne nikdy nevyšli z módy.
  • Ži svoj život v pohybe, v topánkach atraktívnych na športovisku i pri každodennom nosení.
Ale ktoré sú tie pravé?

Rozhodni sa, či ti tvoje nové topánky Reebok Classic budú slúžiť na šport alebo na každodenné nosenie. Vyber si tvar, ktorý sa hodí k tvojmu osobnému štýlu. Nájdi správnu veľkosť – vďaka polovičným číslam to bude hračka. Potom sa rozhodni, ktorý materiál ti vyhovuje. Koža je je tradičným obľúbeným materiálom, poskytujúcim okamžitý komfort. Je odolná a mäkká a nohu zároveň pevne obopne. Textilné a syntetické zvršky poskytujú dlhotrvajúcu odolnosť, sú priedušné a ľahké, vhodné na šport i na každodenné nosenie. Kto však povedal, že musíš zostať iba u jedného páru?

Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je

Uprav si svoje Reeboky tak, aby boli rovnako neopakovateľné ako ty. Personalizuj ich pomocou bezplatnej služby „Design your own“ alebo individuálne navrhni každú ich časť od podrážky až do posledného detailu. Nechaj sa inšpirovať svojou obľúbenou módnou ikonou a vyber si topánky, ktorých ambasadorkou je supermodelka Gigi Hadid alebo speváčka Ariana Grande.