alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Dámske oblečenie

 
[1872]

TREAT YO SELF

Summer's coming in hot. Do future you a favour and stockpile some style with up to 50% OFF.
Running Essentials High-Impact Bra
Reebok Identity Leggings
Workout Ready Pant Program Leggings
Reebok PureMove+ Bra Motion Sense ™
Workout Ready Sports Bra
Reebok Identity French Terry Shorts
Reebok Identity Fitted Logo Shorts
Training Essentials Graphic Tee
Piping Tracksuit
Reebok Identity Fitted Logo Shorts
Reebok Identity Fitted Logo Shorts
Running Speedwick Tank Top
ACTIVCHILL+DREAMBLEND Tank Top
Reebok Identity Logo Leggings
United By Fitness Chase Bootie Shorts
Classics Small Vector Crew Sweatshirt
Classics Natural Dye Tee
Classics Wide-Leg Pants
Classics Natural Dye Fleece Pants
Workout Ready ACTIVCHILL Tank Top
Studio Vector Knit Crew Sweatshirt
Workout Ready Pant Program High Rise Leggings
Reebok Identity Joggers
Classics Cropped Ribbed Tank Top
Training Essentials Graphic Tank Top
Running Two-in-One Shorts
Reebok Identity Fitted Logo Shorts
Training Essentials Graphic Tank Top
Classics Cotton French Terry Sweatshirt
Lux High-Waisted Tights
Workout Ready Mesh Leggings
Training Essentials Graphic Tee
Workout Ready Supremium Long Sleeve T-Shirt
Lux Perform High-Rise Leggings
Workout Ready Program Bootcut Pants
ACTIVCHILL+DREAMBLEND Tank Top
Training Essentials Vector Graphic Tee
Workout Ready High-Rise Shorts
Reebok Identity Fitted Logo Shorts
Looney Tunes T-Shirt
Workout Ready ACTIVCHILL Tank Top
Running Two-in-One Shorts
Lux High-Waisted Tights

DÁMSKE ŠPORTOVÉ OBLEČENIE REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom. A s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Fyziologický komfort

Je jedným z najdôležitejších parametrov športového oblečenia a znamená optimálnu telesnú mikroklímu pod vrstvou oblečenia, ktorá je najbližšie k pokožke. Dámske športové oblečenie Reebok spĺňa vysoké nároky spojené s fyziologickým komfortom vďaka vyspelým technológiám a kvalite použitých materiálov, či už ide o bavlnu, bio bavlnu, zmesi polyesteru a viskózy alebo o jedinečnú zmes polyamidu a spandexu, ktorá tvorí základ technológie ACTIVChill.

Športové oblečenie Reebok a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty, udržateľným rozvojom a dôstojnými pracovnými podmienkami ľudí, ktorí vyrábajú naše produkty. Preto využívame udržateľné a recyklované materiály ako recyklovaný polyester a gumu, bio bavlnu alebo takzvanú „lepšiu bavlnu“, či lyocellové vlákna. Sme zakladajúcim členom iniciatívy Better Cotton Initiative (Iniciatíva za lepšiu bavlnu), ktorej cieľom je nižšie použitie pesticídov, efektívnejšie využitie vody, rotácia plodín a férové pracovné podmienky. Dodržiavame protokol a aktívne sa podieľame na práci LWG, ktorá monitoruje a upravuje zásady chovu hospodárskych zvierat a spracovanie koží. Z našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov a intenzívne pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.

A ako nájdem, čo potrebujem?

Náš sortiment dámskeho športového oblečenia je roztriedený do kategórií podľa typu produktu, veľkosti, farby, športu, pre ktorý je produkt určený, štýlu – teda či ide o tzv. klasický produkt, vychádzajúci z legendárnych kolekcií Reebok, alebo produkt s novým športovým dizajnom, kolekcie, materiálu. Ak naše stránky navštevuješ pravidelne, v časti novinky nájdeš najnovšie prírastky do našej rozsiahlej ponuky. A nechýba ani možnosť personalizácie produktov, pretože Reebok je synonymom pre autenticitu a odvahu ukázať, čo v tebe je.