alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Dámske oblečenie

 
[1575]

CYBER WEEK

Christmas comes early. SAVE an EXTRA 20% when you spend €40. Discount automatically applied at checkout.
Piping Tracksuit
Lux High-Waisted Tights
Reebok Identity Logo Leggings
Classics Vector Track Jacket
Classics Cotton French Terry Sweatshirt
Workout Ready Program Bootcut Pants
Reebok Identity Joggers
Reebok Identity Logo Fleece Pullover Hoodie
Reebok Identity Fleece Pullover Hoodie
Doorbuster Reebok Identity Vector Graphic Joggers
Reebok Identity Leggings
Doorbuster Reebok Identity Hoodie
Modern Safari Cover-Up
Workout Ready Pant Program High Rise Leggings
Lux Perform High-Rise Leggings
Classics Wardrobe Essentials Long Sleeve T-Shirt
Looney Tunes Hooded Sweatshirt
Classics Fleece Joggers
Classics Vector Track Pants
Reebok Identity Logo Fleece Crew Sweatshirt
Reebok Identity Zip-Up Hoodie
Reebok Identity Logo Leggings
Reebok Identity Leggings
Classics Cotton French Terry Sweatshirt
Classics Natural Dye Sweatshirt
Reebok Identity Fitted Logo Shorts
Beyond The Sweat Leggings
LOONEY TUNES™ Crew Sweatshirt
Running Wind Jacket
Workout Ready Commercial Tights
Rib High-Rise Leggings
Reebok Identity Crew Sweatshirt
Modern Safari Cover-Up
Workout Ready Mesh Leggings
Running Printed Leggings
Studio Gathered Solid Tank Top
Classics Brand Proud Hoodie
Lux High-Waisted Colorblock Tights
Doorbuster Reebok Identity Vector Graphic Joggers
Cotton T-Shirt
Reebok Identity T-Shirt
Bold High-Waisted Ruched Tights
Lux High-Waisted Tights

DÁMSKE ŠPORTOVÉ OBLEČENIE REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom. A s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Fyziologický komfort

Je jedným z najdôležitejších parametrov športového oblečenia a znamená optimálnu telesnú mikroklímu pod vrstvou oblečenia, ktorá je najbližšie k pokožke. Dámske športové oblečenie Reebok spĺňa vysoké nároky spojené s fyziologickým komfortom vďaka vyspelým technológiám a kvalite použitých materiálov, či už ide o bavlnu, bio bavlnu, zmesi polyesteru a viskózy alebo o jedinečnú zmes polyamidu a spandexu, ktorá tvorí základ technológie ACTIVChill.

Športové oblečenie Reebok a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty, udržateľným rozvojom a dôstojnými pracovnými podmienkami ľudí, ktorí vyrábajú naše produkty. Preto využívame udržateľné a recyklované materiály ako recyklovaný polyester a gumu, bio bavlnu alebo takzvanú „lepšiu bavlnu“, či lyocellové vlákna. Sme zakladajúcim členom iniciatívy Better Cotton Initiative (Iniciatíva za lepšiu bavlnu), ktorej cieľom je nižšie použitie pesticídov, efektívnejšie využitie vody, rotácia plodín a férové pracovné podmienky. Dodržiavame protokol a aktívne sa podieľame na práci LWG, ktorá monitoruje a upravuje zásady chovu hospodárskych zvierat a spracovanie koží. Z našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov a intenzívne pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.

A ako nájdem, čo potrebujem?

Náš sortiment dámskeho športového oblečenia je roztriedený do kategórií podľa typu produktu, veľkosti, farby, športu, pre ktorý je produkt určený, štýlu – teda či ide o tzv. klasický produkt, vychádzajúci z legendárnych kolekcií Reebok, alebo produkt s novým športovým dizajnom, kolekcie, materiálu. Ak naše stránky navštevuješ pravidelne, v časti novinky nájdeš najnovšie prírastky do našej rozsiahlej ponuky. A nechýba ani možnosť personalizácie produktov, pretože Reebok je synonymom pre autenticitu a odvahu ukázať, čo v tebe je.