alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Reebok CrossFit pre ženy

 
[73]
1 / 2
Pageof 2

DÁMSKE CROSSFIT OBLEČENIE

CrossFit je nový prístup k posilňovaniu celého tela, kombinujúci prvky gymnastiky, intervalového tréningu s vysokou intenzitou, vzpierania, plyometrického tréningu a kettlebell tréningu, kalisteniky a ďalších cvičení. Cieľom je rozvíjať komplexnú fyzickú pripravenosť a kondíciu maximálne efektívnymi spôsobmi.

Našou špecialitou je nešpecializovať sa

Pri navrhovaní dámskeho crossfit oblečenia sme venovali veľkú pozornosť nárokom, ktoré rôznorodý, všestranný a náročný pohyb v rámci cvičenia CrossFit kladie na ľudské telo a samozrejme i na odev športovkyne. Strihy podprseniek, tričiek a topov, legín, mikín a krátkych i dlhých nohavíc umožňujú voľný, ničím neobmedzený pohyb, špeciálne kompresné legíny poskytujú dostatočnú podporu svalom nôh, podprsenky bezpečne držia tvoje prsia na mieste i pri dynamickom pohybe a použité materiály odvádzajú z povrchu tela vlhkosť a chladia ho.

Ako si vybrať dámske crossfit oblečenie?

V sortimente Reebok určeného na CrossFit nájdeš rôzne produkty s rôznymi parametrami. Sú prehľadne rozdelené do kategórií podľa typu odevu, veľkosti, farby, kolekcie, špeciality, produktov, ktoré umožňujú personalizáciu, a na stupnici môžeš nastaviť cenovú reláciu, ktorá je pre teba prijateľná.

Materiály a technológie

Z bavlny, ktorá je obľúbeným tradičným materiálom na športové oblečenie pre svoju príjemnú mäkkosť a dobrú savosť sú vyrobené napríklad tielka Crossfit Games Tank, vykrojené na chrbte pre lepšiu ventiláciu, tričká Crossfit Games Tee s nápisom a ďalšie topy. Zo zmesi bavlny a polyesteru spracovanej do dvojitého úpletu je pohodlná, mäkká a atraktívna mikina Reebok Crossfit Hoodie, alebo mikiny s nápisom CrossFit Script Hoodie. Ďalším osvedčeným materiálom je polyester, ktorý je použitý buď samostatne alebo v zmesiach s elastanom či spandexom. Nechýbajú ani technológie ACTIVCHILL a Speedwick, ktoré sa starajú o fyziologický komfort, priedušnosť a účinné odvádzanie vlhkosti z povrchu tela.