alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Dámska obuv CrossFit

 
[2]

DÁMSKE TOPÁNKY CROSSFIT

CrossFit je nový prístup k posilňovaniu celého tela, ktorý kombinuje prvky gymnastiky, intervalového tréningu s vysokou intenzitou, vzpierania, plyometrického tréningu a kettlebell tréningu, kalisteniky a ďalších cvičení. Cieľom je rozvíjať komplexnú fyzickú pripravenosť a kondíciu maximálne efektívnymi spôsobmi.

Prečo potrebujem na CrossFit špeciálne topánky?

Tréning CrossFit zahŕňa širokú škálu pohybov, ktoré na obuv kladú zvýšené nároky. Vhodné topánky na CrossFit musia poskytovať dostatočnú oporu, pevnosť a flexibilitu, musia byť odolné, ľahké a veľmi kvalitné. Ich konštrukcia ti musí poskytovať možnosť slobodného pohybu a sústredenia sa na náročný tréning. Musia to byť topánky, ktoré zaistia správnu podporu nôh pri vzpieraní, ale sú dostatočne flexibilné, aby poslúžili gymnastke aj atlétke vykonávajúcej dynamický a výbušný pohyb.

Vyber si tie pravé

V sérii dámskych topánok Reebok CrossFit nájdeš kolekcie CrossFit Nano, CrossFit Games, Lifter series a Crafted by Fitness. Modely zo série Reebok CrossFit Nano sú určené pre všestranný pohyb, topánky Legacy Lifter z radu Lifter Series sú konštruované pre špecifické potreby silového športu a vzpierania.

Reebok CrossFit Nano

Model 2.0 je pružný, priedušný a zaisťuje stabilitu, bezpečnosť a komfort pri rýchlom pohybe a náročnom tréningu. Model 4.0 má super odolný odľahčený zvršok DuraCage so stabilizačnou vrstvou RopePro, odpružením v prednej časti topánky a na päte a dodatočnou podporou nohy. Model Nano 7 univerzálne spĺňa nároky spojené s rôznymi typmi pohybu pri cvičení a vylepšená sieťovina NanoWeave kombinuje perfektnú podporu nohy s chladivým pocitom. Model Nano 8 charakterizuje priľnavá podrážka, perfektne odpružená päta, medzipodšva CMEVA, flexibilná špička a priedušný a super ľahký zvršok NanoWeave.

Reebok Legacy Lifter

Topánky Legacy Lifter majú optimálny pomer medzi špičkou a pätou pre perfektný postoj pri drepoch. Technológia Exoframe zaisťuje lepšiu podporu päty a topánky majú anatomický tvar a odolnú gumovú podrážku s optimálnou trakciou. Vďaka výberu atraktívnych farieb ich jednoducho skombinuješ so svojim outfitom.