alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Dámska tanečná obuv

 
[1]

DÁMSKE TANEČNÉ TOPÁNKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť ju tancom. Slobodne, autenticky bez predstierania a v štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom, s prednosťami najmodernejšej športovej technológie. Naša kolekcia tanečných topánok je určená na štúdiové aktivity, ako je dance aerobic, tanec, zumba a podobne.

Prečo potrebujem špeciálne tanečné topánky?

Topánky na tanečné štúdiové aktivity musia dostatočne chrániť chodidlá, kĺby, šľachy a chrbticu pred nežiadúcim namáhaním. Pri výbere venuj pozornosť nasledujúcim bodom:

  • odpruženie – je dôležité pre absorpciu nárazov pri dynamickom dopade váhy tela na nohu, okrem celkového odpruženia si všimni, či je dobre odpružená päta a špička
  • pohodlný strih – topánka by mala chodidlo obopnúť a dobre padnúť, poskytovať oporu členku a špička nohy by sa nemala dotýkať špičky topánky
  • pohyblivosť v priečnej klenbe nohy – v tomto jedinom mieste by mala byť obuv poddajná
  • dobrá priedušnosť – lebo aj keď tanec vyzerá ľahko, je to namáhavý šport, pri ktorom sa noha potí.
  • Nezabudni, že všetky športové topánky sú vystavené značnému namáhaniu. Ak máš pocit, že už neposkytujú nohe oporu, sú vyťahané a dostatočne netlmia nárazy, vymeň ich.
  • Reebok Guresu 2.0

Táto topánka je mladšou sestrou modelu Guresu 1.0. Je pohodlná, odolná a perfektne padne na nohu. Má stredne vysoký strih, ktorý poskytuje oporu členku, ale neobmedzuje pohyblivosť. Na vonkajšej podrážke má špeciálny krúžok, takzvaný „turnzone pivot point“, ktorý slúži ako pomocník pre presné 360° otočky. Topánka sa ľahko obúva a vyzúva, jej zvršok je vyrobený z neoprénu a gumová stredná podrážka chráni nohu pred namáhaním a zraneniami. Na výber je šesť atraktívnych farieb.

Pump Izarre

Tieto topánky majú legendárnu pumpičkovú technológiu, ktorá je zárukou dokonalého padnutia na nohu. Ich zvršok je z priedušnej sieťoviny a odľahčená stredná podrážka z karbonovanej peny.