FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Dámska fitness obuv

 
[117]
1 / 3
Pageof 3

DÁMSKE FITNESS TOPÁNKY

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého a pritom sa zdokonaliť. Fitness topánky Reebok ťa budú sprevádzať na ceste sebazdokonaľovania a odvážneho prekonávania vlastných limitov.

Prečo je výber správnych fitness topánok tak dôležitý?

Pretože sú doslova a do písmena, symbolicky i reálne základom tvojho úspechu. Správne topánky do posilňovne alebo telocvične musia spĺňať niekoľko kritérií. Musia byť:

  • pohodlné – pretože pri cvičení nechceš riešiť boľavú pätu alebo otlačený malíček – a zároveň
  • priedušné – pretože spotené chodidlo je opakom komfortu,
  • pevné – aby tvoju nohu chránili v každej pozícii i pri extrémnom zaťažení
  • nekĺzavé – aby bol každý tvoj pohyb bezpečný a sebaistý,
  • odpružené – aby efektívne tlmili nárazy a chránili tak tvoj pohybový aparát.
  • Okrem toho by mali byť koncipované tak, aby zvyšovali účinok tvojho cvičenia a deň za dňom ti pomáhali dosiahnuť náročnejšie ciele.
Vyber si tie pravé

Dávaš prednosť aeróbnemu a vytrvalostnému kardio cvičeniu, silovému tréningu alebo intervalovému tréningu s vysokou intenzitou? Potrebuješ pri cvičení dodatočnú oporu v podobe mierne zvýšenej päty, ktorá zaistí optimálny postoj pri drepoch a ďalších silových cvikoch? Alebo ti viac vyhovujú topánky s plochou podrážkou? Odpovede na tieto otázky hrajú pri výbere správneho páru z našej kolekcie dámskych fitness topánok zásadnú rolu. Rovnako dôležitá je samozrejme správna veľkosť. A samozrejme, že pri cvičení chceš vyzerať dobre, takže význam má i tvoj osobný vkus a štýl, ktorému dávaš prednosť.

Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je

Uprav si fitness topánky tak, aby boli rovnako neopakovateľné ako ty. Niektoré modely umožňujú personalizáciu s až 12 prvkami vrátane tvojho mena a čísla. A ty si ich už nikdy v šatni nespletieš s topánkami inej ženy. Pretože pravdepodobnosť, že majiteľka vedľajšej skrinky nosí Reebok, je viac než vysoká.