alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Dámske rukavice

 
[8]
Studio Black One Series Wrist GlovesStudio Black One Series Wrist Gloves

One Series Wrist Gloves

Studio

Combat Black Combat Gloves WhiteCombat Black Combat Gloves White

Combat Gloves White

Combat

DÁMSKE RUKAVICE REEBOK

Pri intenzívnejšom posilňovaní alebo niektorých bojových športoch sa bez rukavíc nezaobídeš. Chránia ruky, odvádzajú z nich nadbytočnú vlhkosť a pomáhajú pri správnom úchope náčinia. Preto sme pri navrhovaní športových dámskych rukavíc Reebok venovali maximálnu pozornosť vlastnostiam, ktoré ťa pri športe podporia a pomôžu ti dosiahnuť lepší výkon.

Ako si vybrať tie pravé?

Prvým parametrom výberu je samozrejme druh športu, na ktorý budeš rukavice používať. Ďalšou otázkou je veľkosť, ktorú potrebuješ, pretože nie každá ruka je rovnaká. Vďaka prehľadnému usporiadaniu ponuky v našom webshope bude odpoveď na tieto otázky hračkou.

Dámske rukavice Reebok na silový tréning

Rozlúč sa s mozoľmi, ktoré nielenže sú bolestivé, ale dámskej ruke nesvedčia, rozlúč sa s nedokonalým úchopom. Prednosti našich rukavíc na silový tréning ocení i začiatočníka a ak sa snažíš o vyšší výkon a väčšie záťaže, sú nutnosťou.

Dámske rukavice Reebok na Cross training

Reebok Cross training Women's Training Gloves sú perfektným vybavením pri prekonávaní osobných rekordov i počas náročného testovacieho workoutu, ako je Grace. Majú gelové vankúšiky na vnútornej strane dlaní a perforácie, ktoré sa postarajú o perfektnú priedušnosť, keď svojmu telu dávaš zabrať. Reebok Cross training Unisex Grip Gloves majú na dlaniach kombináciu sieťoviny a kože pre lepší úchop počas posilňovania a ochranu rúk i na drsnom náčiní.

Dámske rukavice na posilňovanie a štúdiové športy Reebok

Studio Women's Gloves majú na vnútornej strane dlaní drobné penové vankúšiky, ktoré tvoje ruky chránia pred mozoľmi a na vonkajšej strane sieťovinu pre lepšiu priedušnosť. Rukavice Strength Glove sú určené pre posilňovanie s ťažkými závažiami, podporujú vynikajúci úchop, sú priedušné a majú perfektne padnúci strih. Atraktívne rukavice Active Enhanced Womens Gloves sú určené pre tréning pod šírym nebom a v chladnom počasí. Sú vyrobené z odolného polyesteru s aplikovanými technológiami Speedwick a Thermowarm Deltapeak.