alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Dámske čiapky a šiltovky

 
[52]
1 / 2
Pageof 2

DÁMSKE ČIAPKY A ČELENKY REEBOK

Pomáhame ľuďom, aby sa stali najlepšími, akými môžu byť. Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu života a vníme ho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. V správne zvolenom oblečení na šport sa budeš cítiť pohodlne a budeš sa môcť zamerať iba na pohyb a radosť z neho. Dámske šiltovky, čapice a čelenky Reebok pritom nie sú len ochranou hlavy pred chladným počasím alebo príliš intenzívnymi slnečnými lúčmi, sú tiež módnym a štýlovým statementom, ktorý vyjadruje tvoju jedinečnú a neopakovateľnú osobnosť.

Vyber si tú pravú
Náš sortiment zahŕňa:
  • dámske šiltovky
  • priliehavé dámske čiapky, tzv. beanie
  • dámske čelenky
  • dámske šiltovky so zapínaním.

Pomocou prehľadne usporiadaných kategórií výberu máš možnosť vyhľadávania podľa druhu čapice, šiltovky resp. čelenky, veľkosti, farby, športu, kolekcie alebo hlavného rozdelenia (rad Classics alebo Šport) a tiež podľa ceny. Čapice a čelenky sú vyrobené zo 100% bavlny, 100% polyesteru, ich zmesí alebo zo zmesi akrylu a bavlny. V sortimente nájdeš i luxusné šiltovky zo semišovej kože, napríklad Reebok Classic Face Cap, ktorú zdobí logo hviezdy.

Super farby a super dizajn pre super štýl

Či už sa rozhodneš pre klasickú textilnú alebo semišovú baseballovú šiltovku, pre hip-hopom inšpirovanú čapicu s plochým šiltom, ľahkú šiltovku, tenučkú beanie alebo teplú zimnú čelenku, či si vyberieš minimalistický dizajn s nenápadným elegantným logom, alebo čiapku s výraznou grafikou, nemôžeš siahnuť vedľa. Ak sú vlasy korunou krásy, pre čapicu to platí dvojnásobne. A v čapici Reebok budeš kráľovnou každej telocvične i kráľovnou ulice. Nepoddajnú hrivu skrotíš s opäť aktuálnou tenučkou dámskou čelenkou Reebok One Series Thin Headband, ktorú predávame v sade po troch a ktorá bude super retro doplnkom v tanečnom štúdiu, na joge ale i pri behu, pretože vnútorné silikónové pásiky ju udržia na mieste.