alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Dámske bundy

 
[41]

DÁMSKE BUNDY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť svoju osobnosť. V štýle, ktorý je ti vlastný, a s prednosťami najmodernejšej športovej technológie. Dámske bundy Reebok túto modernú technológiu využívajú v maximálnej miere. Prepracované strihy rešpektujúce tvoj pohyb, funkčné ľahké materiály, dizajn kombinujúci nové prvky s klasickým lookom značky, reflexné prvky pre tvoju bezpečnosť.

Pre autentický vzhľad pri športe i vo voľnom čase

Či už sa rozhodneš pre veľmi aktuálne ľahučké lifestylové pončo, ktoré doplní tvoj outfit, pre štýlovú khaki parku THE NOBLE FIGHT FISH TAIL PARKA, ktorá ťa zahreje na ceste do posilovne, alebo pre výrazný unisexový bežecký anorak, ktorý strihom i farebnými blokmi odkazuje na štýl deväťdesiatkových rokov, určite nesplynieš s davom. My v Reebok veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu i nájdeniu svojho pravého, autentického ja. Rovnako autentická by malo byť aj oblečenie, ktoré pri športe nosíš. Bez starostí sa rozbehni po svojej obľúbenej trase oblečená do ľahučkého ponča, ktoré zo všetkých strán odráža svetlo, alebo do dámskej bežeckej bundy Vizocity Jacket s výraznými reflexnými prvkami na hrudi, chrbte a rukávoch. Alebo si vyber niektorý zo stále aktuálnych bomberov.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš elektronický obchod je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií. Pomocou jednoduchých tlačidiel si vyber farbu, veľkosť, materiál, na škále nastav cenovú reláciu. Potom preskúmaj vlastnosti jednotlivých modelov, pozri sa na detaily.

Moderné syntetické materiály a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty a udržateľným rozvojom. Preto i v našej kolekcii využívame udržateľné a recyklované materiály, ako recyklovaný polyester. Zo všetkých našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov. Intenzívne tiež pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.