alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Dámske šľapky a sandále

 
[26]

SANDÁLE A VSUVKY REEBOK

Radosť z pohybu vo vode a v okolí vody dávno nie je len letnou záležitosťou. Okrem tradičných plaveckých bazénov rastie i obľúbenosť aquaparkov, saunovania a kúpeľov všetkého druhu. Mnoho fitness centier a hotelov má svoje vlastné wellness centrá so saunou alebo parnými kúpeľmi, jacuzzi a bazénmi. Správne zvolené sandále a vsuvky sú spoľahlivým spoločníkom na vodné radovánky. Nielenže sú zárukou bezpečného pohybu na klzkom, mokrom povrchu, ale tvoria i hygienickú bariéru, ktorá chráni tvoje nohy pred plesňami a inou nákazou. Modely s textilným vrchným pásikom sú zase pohodlnou obuvou nielen doma, ale i počas uvoľnených víkendových aktivít.

Tie najlepšie sandále, aké si môžeš dopriať!

Super dizajn inšpirovaný klasickým tvarom športových vsuviek, perfektné spracovanie, kvalitné odolné materiály, opora nohy, tlmenie názov pri chôdzi po tvrdom podklade, nekĺzavé podrážky pre maximálnu bezpečnosť, príjemný pocit na pokožke nôh pre autentický zážitok voľnosti.

Reebok Classic Slide

Tieto sandále a vsuvky Reebok definuje výnimočné pohodlie a retro pripomenutie osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Rýchle obúvanie a vyzúvanie, podrážka s profilom rybej kosti pre bezpečný pohyb i na klzkom povrchu, veľké super cool logo značky dômyselne rozdelené na dve časti a odľahčený vrchný pásik z hladkého textilného syntetického materiálu, froté alebo imitácie kože. Jednoduché, dokonalé, jednoducho dokonalé.

Reebok Original Slide

Jednodielna konštrukcia spodného dielu z ľahkého a rýchloschnúceho materiálu IMEVA. Perfektné odpruženie kroku na tvrdom povrchu, bezpečná trakcia pre sebaistý pohyb i na mokrej dlažbe v okolí bazénov. Anatomicky tvarovaná výstelka pre maximálny komfort chodidla. Nekompromisné základné farby ako čierna a navy s detailmi kombinujúcimi bielu a sýtu červenú, kombinácie čiernej s kráľovskou modrou a burgundskou červenou, alebo biela a pastelová zelená alebo ružová.