alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámska obuv

 
[927]

FREE PERSONALISATION

Add a name, initials or numbers to personalise your Reebok gear or create the perfect gift. IT'S ON US!

DÁMSKE ŠPORTOVÉ TOPÁNKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom, s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Prečo je výber správnych dámskych športových topánok tak dôležitý?

Nesprávne zvolená obuv spôsobuje:
  • otlaky
  • bolesť predného predkolenia
  • piat
  • nadmerné zaťaženie kĺbov a chrbtice.
  • Správna obuv nielenže poskytuje tvojim nohám dostatočnú podporu pri pohybe, ale chráni tvoje kĺby, svaly, šľachy a tvoju chrbticu. Symbolicky i reálne je základom pre zdravý a bezpečný šport.
  • Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je
A to nielen tvoju kondíciu, silu a pohyblivosť, ale i tvoju osobnosť a tvoj názor na dizajn a estetiku. Takmer päť desiatok kolekcií dámskej športovej obuvi Reebok poskytuje dostatočný priestor pre každý typ osobnosti a svoje si v ňom nájde moderná minimalistka, milovníčka retro štýlu, ale i žena, ktorá nikdy tak úplne nevyrástla zo sna o princeznách. Výrazné základné farby, ale i jemné pastely, rôzne kombinácie materiálov – od moderných ľahučkých nylonov spracovaných do materiálov s perfektnou priedušnosťou až po klasické kožené usne. Mnoho modelov si môžeš personalizovať alebo na ich základe navrhnúť vlastný pár topánok.
Technológia v službách športu

Špeciálne konštruované podrážky topánok na Cross training alebo silový tréning zaisťujú dobrú priľnavosť a technológia Exoframe poskytuje pätám potrebnú podporu. Bežecké topánky zaistia nohám stabilitu aj na nerovnom teréne. Zvršky z priedušných materiálov alebo kože a špeciálne konštruované výstelky zvýšia tvoj fyziologický komfort, lebo nohy udržia v suchu. Medzipodošvy z odľahčenej peny EVA tlmia nárazy. Technológia pohybujúceho sa vzduchu DMX MAX použitá v topánkach na chodenie prispôsobí odpruženie tvojmu kroku. A vďaka výstelke z peny s tvarovou pamäťou MemoryFoam budeš mať pocit, že sa vznášaš.