alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Dámska obuv

 
[1056]

DÁMSKE ŠPORTOVÉ TOPÁNKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samého. Slobodne, bez predstierania, že si niekto iný. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom, s prednosťami najmodernejšej športovej technológie.

Prečo je výber správnych dámskych športových topánok tak dôležitý?

Nesprávne zvolená obuv spôsobuje:
  • otlaky
  • bolesť predného predkolenia
  • piat
  • nadmerné zaťaženie kĺbov a chrbtice.
  • Správna obuv nielenže poskytuje tvojim nohám dostatočnú podporu pri pohybe, ale chráni tvoje kĺby, svaly, šľachy a tvoju chrbticu. Symbolicky i reálne je základom pre zdravý a bezpečný šport.
  • Reebok je odvaha ukázať, čo v tebe je
A to nielen tvoju kondíciu, silu a pohyblivosť, ale i tvoju osobnosť a tvoj názor na dizajn a estetiku. Takmer päť desiatok kolekcií dámskej športovej obuvi Reebok poskytuje dostatočný priestor pre každý typ osobnosti a svoje si v ňom nájde moderná minimalistka, milovníčka retro štýlu, ale i žena, ktorá nikdy tak úplne nevyrástla zo sna o princeznách. Výrazné základné farby, ale i jemné pastely, rôzne kombinácie materiálov – od moderných ľahučkých nylonov spracovaných do materiálov s perfektnou priedušnosťou až po klasické kožené usne. Mnoho modelov si môžeš personalizovať alebo na ich základe navrhnúť vlastný pár topánok.
Technológia v službách športu

Špeciálne konštruované podrážky topánok na Cross training alebo silový tréning zaisťujú dobrú priľnavosť a technológia Exoframe poskytuje pätám potrebnú podporu. Bežecké topánky zaistia nohám stabilitu aj na nerovnom teréne. Zvršky z priedušných materiálov alebo kože a špeciálne konštruované výstelky zvýšia tvoj fyziologický komfort, lebo nohy udržia v suchu. Medzipodošvy z odľahčenej peny EVA tlmia nárazy. Technológia pohybujúceho sa vzduchu DMX MAX použitá v topánkach na chodenie prispôsobí odpruženie tvojmu kroku. A vďaka výstelke z peny s tvarovou pamäťou MemoryFoam budeš mať pocit, že sa vznášaš.