alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

Dámske ponožky

 
[73]
1 / 2
Pageof 2

DÁMSKE PONOŽKY A PODKOLIENKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť seba samú. V štýle, ktorý je tvojim vlastným štýlom. A s prednosťami najmodernejšej športovej technológie. Ponožky alebo podkolienky sú veľmi dôležitou súčasťou športového vybavenia, pretože sa starajú o správne odvádzanie vlhkosti z chodidiel, optimálnu teplotu, podporu a celkové pohodlie nohy.

Fyziologický komfort

Je odborný názov pre optimálnu telesnú mikroklímu na povrchu pokožky. Dámske športové ponožky a podkolienky Reebok spĺňajú vysoké nároky na fyziologický komfort počas aktívneho pohybu vďaka vyspelým technológiám, správnej konštrukcii úpletu a kvalite materiálov. Venovali sme obrovskú pozornosť tiež kombinovaniu zosilnených segmentov a sieťoviny, konštrukcii lemov, ktoré udržia ponožky v správnej polohe i pri veľkom namáhaní a neobmedzujú voľný pohyb a prúdenie krvi.

Čo je Coolmax©?

Niektoré dámske ponožky Reebok sú vyrobené z polyesterového materiálu Coolmax©. Polyester, na rozdiel od bavlny, nie je savým materiálom, ale vlhkosť odovzdáva do okolitého prostredia. Spoločnosť Advansa, ktorá je majiteľom registrovanej známky Coolmax©, vyvinula špeciálne polyesterové vlákno s povrchovou plochou až o 25 % väčšou, než sú bežné vlákna z tohoto polyméru. Vlákno funguje ako istý druh kapiláry a práve táto vlastnosť umožňuje rýchlejšie a lepšie odvádzanie vlhkosti, ktorá vzniká pri potení. Výsledkom je, že ponožky vyrobené z Coolmax©:

  • udržujú optimálnu teplotu nohy
  • zachovávajú suchý a pohodlný pocit
  • rýchlo odvádzajú vlhkosť
  • rýchlo schnú
  • sú priedušné, ľahké a mäkké.
  • Inými slovami: Sú ideálnym vybavením pre namáhavé športy, pri ktorých dochádza k nadmernému poteniu.
  • Ďalšie prednosti dámskych ponožiek Reebok
  • dômyselná rebrová pletenina poskytujúca perfektnú podporu chodidiel
  • sieťovinové segmenty pre vynikajúcu ventiláciu
  • zosilnenie v namáhaných častiach chodidla, ako sú palce alebo päta