alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 60 days FREE RETURNS

Dámske športové podprsenky

 
[119]
1 / 3
Pageof 3

ŠPORTOVÉ PODPRSENKY REEBOK

Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Reebok ti pomôže vyjadriť túto podstatu.

Prečo potrebujem športovú podprsenku

Pri každom pohybe, ktorý vykonávame, sa naše prsia pohybujú s nami. Pri tak dynamickom pohybe, ako je šport, sa pohybujú rovnako dynamicky. Poskakujúce prsia nielenže vadia pri pohybe, ale z dlhodobého hľadiska dochádza k ich ovisnutiu a strate pružnosti. Pohyb nezafixovaných pŕs bez vhodnej opory je tiež bolestivý. Niekedy veľmi. Riešenie? Športová podprsenka.

Ako si mám vybrať tú správnu?

Podprsenky so širšími ramienkami sú pre dámy s väčším poprsím nutnosťou pri každom športe. Všetky ženy by mali siahnuť práve po takomto type športovej podprsenky, ak sa venujú športu s vysokým dopadom: behu, aerobiku, jazde na koni, tancu a podobne. Na kľudnejšie športy, ako sú joga alebo statické cvičenie v posilňovni či pilates môžete použiť podprsenku s užšími ramienkami. Mali by ste vedieť, aký máte obvod pod prsiami a veľkosť košíčkov, podprsenka by mala perfektne sedieť, len tak môže splniť svoj účel.

PureMove Bra – senzácia vo svete športových podprseniek

40 rokov po predstavení vôbec prvej športovej podprsenky prichádza na trh produkt, ktorý skutočne dokáže splniť to, čo sa od neho očakáva. PureMove Bra využíva vlastnosti STF – šmykovej zahusťovacej kvapaliny, kvapaliny, ktorá je označovaná za tzv. antinewtonovskú, lebo sa nechová podľa Newtonovho zákona viskozity. STF sa chová ako kvapalina, keď je v kľude, so zvyšujúcou sa dynamikou pohybu sa stále viac chová ako pevná látka. To znamená, že tvoja podprsenka sa hýbe s tebou a so zvyšujúcou sa intenzitou tvojho tréningu poskytuje tvojim prsiam väčšiu oporu. To však neznamená, že máš na prsiach brnenie: perforácie na prednej i zadnej strane sa starajú o ventiláciu a priedušnosť a predný panel je mäkký a maximálne pohodlný.