alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske legíny

 
[259]
1 / 6
Pageof 6

DÁMSKE LEGÍNY REEBOK

Šport je pre nás synonymom odvahy a prekonávania prekážok. Nielen tých, ktoré nám do cesty kladie prostredie, v ktorom žijeme, ale predovšetkým prekážok, ktoré si kladieme my sami. Posúvanie hraníc vlastných možností si žiada vhodnú podporu v podobe kvalitného vybavenia. Dámske legíny Reebok poskytujú takúto oporu svalstvu tvojich nôh, maximalizujú tvoju pohyblivosť počas športu a udržiavajú svaly teplé a chránia ich tak pred zranením. Pre tieto vlastnosti a pre svoju estetickú hodnotu sú obľúbeným športovým a voľnočasovým odevom väčšiny žien.

Materiály pre maximálne pohodlie

Zmes polyesteru a spandexu, spracovaná do úpletov s technológiou Speedwick, odvádza vlhkosť z povrchu tela a udržiava ho suché i počas extrémnej námahy vo fitness štúdiu alebo počas behu. Technológia Thermowarm, ktorá svaly nôh udržiava v teple i pri behu v chladnom zimnom vzduchu. Zmes polyesteru a elastanu, z ktorej sú vyrobené kompresné dámske legíny poskytujúce oporu tvojim svalom. Ploché švy, ktoré bránia bolestivým podráždeniam kože. Hi-tec v službách tvojho fyziologického komfortu. Legíny sú vhodné i pri vrstvení jednotlivých prvkov odevu ako vrstva, ktorá prilieha k telu.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš elektronický obchod je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií, ktoré prakticky zúžia tvoj výber gamaší podľa typu športu, na ktorý ich chceš používať, a dĺžky, ktorú si praješ. S jednoduchými tlačidlami na ľavom okraji stránky si môžeš zvoliť jednu alebo viacero dostupných farieb, vhodnú veľkosť, kolekciu, materiál a na škále nastaviť cenovú reláciu. Potom preskúmaj vlastnosti jednotlivých modelov, prezri si a priblíž fotografie, na ktorých sú zobrazené všetky dôležité detaily produktu. Rozhoduj sa podľa toho, či budeš legíny využívať v interiéri telocvične alebo fitness štúdia, alebo či ich budeš nosiť vonku a v ktorom ročnom období.