alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske nohavice

 
[81]
1 / 2
Pageof 2

DÁMSKE NOHAVICE A TEPLÁKY REEBOK

Šport je pre nás synonymom odvahy, prekonávania prekážok, autenticity a predovšetkým kondície. Kvalitné nohavice a tepláky patria k základným prvkom športového odevu, pretože majú vplyv na pohyblivosť športovkyne i jej fyziologický komfort.

Výskum a vývoj v tvojich službách

Neustále skúmame ľudský pohyb a procesy, ktoré sa počas neho dejú a podľa toho vyvíjame strihy a materiály, ktoré podporia tvoj výkon. Pracujeme s prírodnými alebo syntetickými vláknami a ich zmesami v rôznych pomeroch, aby sme dosiahli žiadaný výsledok. Ty si vďaka tomu môžeš vybrať medzi dômyselným priedušným úpletom alebo tkaninou. Medzi fleecovými nohavicami z polyesteru alebo z bio bavlny.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš elektronický obchod je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií, ktoré prakticky zúžia tvoj výber:

  • tepláky
  • tanečné nohavice a tepláky
  • pretekárske tepláky
  • Máš na výber z atraktívnych farieb, nohavíc a teplákov roztriedených podľa toho, na aký šport ich chceš používať a tiež do kolekcií s návodnými názvami:
  • Sport Essentials – kolekcia teplákov základného tvaru a neutrálnych farieb, vhodných pre rôzne použitie i pre oddych vo voľnom čase
  • Training Supply – tkané tepláky a bežecká súprava Training Supply Slim Joger
  • One Serie – všimni si atraktívne funkčné nohavice Thermowarm Deltapeak Pants so špičkovou termoizolačnou technológiou Reebok, ktorá sa postará o odvádzanie vlhkosti a tepelný komfort
  • retro Revival – napríklad Reebok Classics Jacquard Pant, priliehavé nohavice s opakujúcim sa logom Reebok po celej ploche
  • City SERIES – ležérne čierne tanečné tepláky, ktoré vyzerajú dobre, neobmedzujú tvoj pohyb a udržiavajú svaly v teple.
Moderné syntetické materiály a udržateľný rozvoj

Cítime zodpovednosť za túto planétu, preto využívame udržateľné a recyklované materiály a zo všetkých našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov, Intenzívne tiež pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.