alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER €25 & 100 DAYS FREE RETURNS

UFC oblečenie pre ženy

 
[6]

DÁMSKE OBLEČENIE UFC GEAR

UFC (skratka Ultimate Fighting Championship) je americká organizácia, ktorá na celom svete poriada zápasy, nazývané tiež "fight nights". V nich navzájom súperia tí najlepší z oblasti rôznych bojových športov v rôznych váhových kategóriách. Dámske oblečenie UFC GEAR je inšpirované rýchlo sa rozvíjajúcim a stále populárnejším trendom a zahŕňa produkty prispôsobené nárokom, ktoré bojový šport kladie na tvoje telo.

Inšpirované zápasom

Dámske oblečenie UFC Gear je určené pre každého fanúšika a aktívneho športovca v oblasti bojového umenia. Pohodlný strih, príjemný materiál, grafika potlače odkazujúca na sympatie s týmto obľúbeným zápasením alebo odkazujúca na dnes už ikonické fight nights. I v tebe je kus bojovníčky, tak prečo to nedať najavo?

Ako si vybrať dámske oblečenie UFC GEAR?

V sortimente Reebok určenom na bojové športy alebo UFC nájdeš sériu produktov, ktoré sú rozdelené do nasledujúcich kategórií:

  • tričká a topy
  • mikiny s kapucňou a teplákové bundy
  • Prehľadné usporiadanie umožňuje hľadanie podľa druhu odevu, veľkosti, farby, kolekcie, produktov, ktoré umožňujú personalizáciu, a na stupnici môžeš nastaviť cenovú reláciu, ktorá je pre teba prijateľná.
  • Materiály a technológie

Väčšina produktov s logom UFC je vyrobená z bavlny, ktorá je obľúbeným tradičným materiálom na športové oblečenie pre svoju príjemnú mäkkosť a dobrú savosť. Ďalším osvedčeným materiálom je polyester, ktorý je použitý buď samostatne alebo v zmesiach s elastanom alebo viskózou. Ploché švy pre maximálny komfort, poddajné, sajúce materiály a základné farby – nech už si vyberieš ktorýkoľvek z produktov, nemôžeš sa zmýliť.

Reebok – autentická športová móda pre skutočné ženy

Každý z nás je unikát. Preto Reebok vytvoril službu „Design your own“, umožňujúcu personalizovať vybrané produkty podľa svojich predstáv a prejaviť tak svoju autentickú osobnosť.