Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.

Dámske hodinky

 
[2]

DÁMSKE NÁRAMKOVÉ HODINKY REEBOK

Šport je o prekonávaní hraníc a prekážok a zdokonaľovaní sa. Aby táto snaha získala jasný, o fakty sa opierajúci obrys, prináša Reebok kolekciu dámskych športových hodiniek prispôsobených špecifickým potrebám bežcov alebo fitness tréningu. Samozrejme, nič ti nebráni používať ich aj na denné nosenie: majú skvelý dizajn, ktorý sa hodí k športovému i casual outfitu.

Presnosť je výsadou (nielen) kráľovien

Vlajkovou loďou tejto kategórie sú hodinky Impact Watch, ktoré zaujmú svojim perfektným spracovaním, nerezovým plášťom a ciferníkom s výrazným delta logom Reebok na dvanástke a X so vzhľadom ružového zlata X na desiatke. Trojuholníkový tvar delta sa v rôznych variáciách opakuje nielen na plášti, ale aj na silikónovom remienku – na jeho vnútornej časti má opakujúci sa trojuholníkový vzor funkciu vetrania. Dámska verzia Impact Watch je menšia a pôsobí nežnejšie. Jej hrany nie sú tak ostré ako na pánskom modeli a okolo ciferníka i priamo na ňom je zdobená krišťáľovými kamienkami. Pre ženy, ktoré uprednostňujú minimalistickejší prístup a trblietavý doplnok na ruke pre nich nie je to pravé, sú určené nerezové dámske náramkové hodinky Impact W.

Bež tak rýchlo, ako len dokážeš

Náramkové hodinky RunTime sú perfektným spoločníkom na bežecký tréning bez ohľadu na to, či si atlétka, ktorá trénuje na štadióne, alebo beháš po mestskom parku či po lese, aby si sa zbavila stresu z práce a udržiavala si postavu. Ich 43milimetrový plášť je vyrobený z ľahkého, ale odolného polykarbonátu, kombinovaného s ušľachtilou oceľou a pri pohybe ti nebude prekážať, polyuretánový remienok má po celom obvode výrezy, ktoré zaisťujú priedušnosť. Hodinky majú stopky a dvojitý budík s dvomi verziami vyzváňania.